Şimdi Ara

Yarın Üniversitede Kızın Yanına Oturacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yatay geçiş ile geldiğimden 2 hafta geç başladım.
    Sınıfa ilk girdiğimde en arka sıradaydı gittim merhaba burası birinci sınıf mı vs diyerek konuşmaya başladım kendimden bahsettim sonra kız o hafta bana bakıp gülümsüyordu konuşurken falan bayağı kanka olmuş gibiydik diğerleri birbirine karşı soğuk iken.

İkinci gün sınıfa girdim kız geldi benle konuşmaya başladı falan o hafta bitti.

İkinci haftada ise okulda ilk iki gün birbirimize bakmadık bile kız çevresiyle de pek konuşmuyor kendi kafasında takılıyor ben de gidip konuşmaya pek cesaret edemedim. Bu hafta 2 gündür bir kelime konuşmadık kız ayrıca 2 gündür bir derse giriyor acelesi varmış gibi alıp çantasını çekip gidiyor. Kendimdne bahsettim yaşça büyüğüm yaptığım projeler, ilgi alanlarım okuduğum kitaplar derken kız hem şaşırdı hem hayran oldy bana. Ama bugünki whatsapp mesajına bakmamış bile.

Sevgilisi vs. mi var diye şüphelendim kızla aynı sınıftayız hep sınıf 20 kişilik sevgili vs. olmak istemiyorum sadece yakın arkadaşım olsun diyorum. İlla onun olmasının sebebi diğer öğrencilerden farklı ve zeki. Gayet iyi konuşuyor kafa dengime benziyor.

Bugün arko traş kolonyasını döküp kızın yanına oturacağım. Gözüme uyku girmiyor heyecandan. Ters tepmez umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben vazgeçtim bu işlerden. Yakışıklı olmak bile yetmiyor artık. Süper süper yakışıklı ve + zengin olacan ki kız sana yazmaya başlasın. Eğer sen kıza teklif götürüyorsan zaten o iş büyük ihtimalle olmayacak. (aranızda çok bir samimiyet olmadığını düşünerek söylüyorum, mesela kız herhangi bir problemini sana anlatıp yardım istemiyorsa veya bundan bahsetmiyorsa bu durum geçerli.) Yoksa, başka kapıya. (kız çok tipsiz ve fakir değilse tabii)
  • Yas kac hocam bence sevgili olma gibi amacin yoksa cok ustune dusme zamanla bi samimiyet olusur zaten

• Otur ve konuş birşey kaybetmezsin :D
  • Gene birileri kendi kendine gelin güvey olmuş .

• Ergen misin

• Yine bir başka adına utandık işiniz gücünüz karı kız az artık admine bu kız olaylarını görmek istemiyoruz !!!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.