Şimdi Ara

YARIN HAYIR CIKACAK ILLER LISTESI ASLA ŞAŞMAZ ( HARİTALI ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
4
Favori
11.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • istanbulda hayır çıkarsa zaten ülkenin tamamından evet çıksada bişey degişmez. istanbul ne derse o oluyor genelde
  • can1907 kullanıcısına yanıt
    Adana'da yaşıyorum birader burada ot var toz var hap var da akp yobazlari yok burada milliyetçilik var yörük var da akp yalamalari yok burada reis dediğine koşulsuz evet diyen yok dolayısıyla akşam göreceksin ki akp Adana'da bir kez daha gömülecek hem de rekor oranla keza Mersin ve Hatay'da da aynı şekilde. Akdeniz'den selam olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • psycho1905 kullanıcısına yanıt
    Zaten her akp'li bilgisiz her chp'li bilgili demedik ki. Genellemeye vurursak yani ortalamasını alırsak, sahil şeridi daha okumuş ve kültürlü insanlardan oluşuyor, bu bir gerçek. Buna da, diğer bölgelerdeki halkı aşağılamaya çalışarak söylediğimizi düşünen 'ezik' psikolojisi yaşayan insanların karşı çıktığını düşünüyorum. Aksine o insanlar kendilerini geliştirseler laf yetiştireceklerine daha faydalı olur ülkemiz için. Bu arada şahsınıza bir şey demedim umarım yanlış anlamamışsınızdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adanada yaşıyorsunda. 2014 seçimlerini biliyormusun. Akparti yüzde 32 oy almış. Mhp de 33. Mhp nin tabanı evette hem fikir. O halde çıkan sonuç belli Adanada. Akşamda buraya yazmanı bekliyorum sonucu

• quote:

Orijinalden alıntı: N.M.Türk05

Sahil şeridi Hayır diyorsa hayır bu ülkenin geleceği için daha faydalıdır. Zira, ülkenin en aydın ve eğitimli kesimi sahil şeridinde yaşıyor.

Senin düşünce yapına zihniyetine ben Bu kafanız yüzünden yıllardır %25 öteye gidemediniz gidemeyeceksiniz.

• bu ülkeye hiçbir zaman ankaranın doğusundan hayır gelmedi gelmez
  • HERKESE BENDEN CAY kullanıcısına yanıt
    Anca böyle avuturlar dostum kendilerini,senelerce kaç kere başa geldilerse bu ve bu kafadakiler ülkeye 1 gram faydaları olmadı sadece zarar ,hala boş boş konuşuyorlar,akşam o şeritleri göreceğiz
  • İstanbul hayır çıksın sınırsız cizerim kendimi

• quote:

Sahil şeridi Hayır diyorsa hayır bu ülkenin geleceği için daha faydalıdır. Zira, ülkenin en aydın ve eğitimli kesimi sahil şeridinde yaşıyor.

BUNLARIN KARAKTERİ BU İŞTE AYRIMDAN KÜÇÜMSEMEKTEN BAŞKA BİR ŞEY BİLMEZ KARDEŞLERİM SEN KURTULUŞ SAVAŞINDA CEPHEYE MERMİ TAŞIYAN ANADOLU İNSANINA KURBAN OL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neuro

quote:

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

quote:

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

ÇANAKKALE halkı olarak bu cumhuriyetin nasıl kurulduğunu iyi biliriz. #HAYIR

hdp yi emanet oylarla barajı geçirip pilav partisi yapmak gibi mi ?

Osloda pkk ile görüşüp çözüm sürecinde vatanı parsel parsel satmak gibi.

Kürtçe yayınları serbest bırakıp terörist başı apoya sayın diyerek hitap ederken askere kelle demek gibi.

Şimdi terörist dediğiniz feto denen köpekle beraber büyümek fem dershanelerinden abili ablalı maklube sofralarına koşmak gibi.

Devletin elindeki tüm imkanları kullandıktan sonra ne istedinizde vermedik demek gibi.

Çözüm süreci diye nağralar atıp pkkya açıkça heryere bomba koysunlar diye kamerayı kör telsizi sağır edip yaklaşık 1 senede 1700 şehit verdirtmek gibi.

Çocuk istismarı yapan ensar vakfı olayında bir kerecikten birşey olmaz diyebilecek kadar midesiz olmak gibi..

Kandırılmışız der gibi...

Unutma biz ÇANAKKALE halkından öyle kolay kolay HAİN çıkmaz.

#HAYIR

Edit : Cevap gelmedi koçum.. HAYIRdır Pilav Yağlımı Geldi ?

Ben sesi duyunca neresinde patlamış diye geldim...

Yorumu silmişler demekki sadece o herifte patlamamamış :)

• N.M.Türk05 kullanıcısına yanıt
    Beyin kafatasına oranla küçük olunca aradaki boşlukta böyle zihniyetsizce düşünceler dolaşan insanlar keşke bu ülkede yaşamasa böyle insanlarla aynı toprakta bulunmaktan dolayı insan tiksinti içeriside oluyor.Sen batıyı değilde doğuya gelde sana medeniyeti,aydınlığı,eğitimi kafana vuravura göstereyim.
  • quote:

Türkiyenin en aydın ve eğitimli kesimi sahilde yaşamıyor ,Türkiyenin en sosyete ve elit kesimi sahilde yaşıyor .
  • Kilit Şehirler;

Sakarya ve Rize.Buralarda eğer HAYIR çıkarsa diğer şehirlere bakmaya bile gerek yok, Hayır çıkacaktır.

Kilit şehir derken Hayır açısından bahsettim yoksa Evet çıkacağı belli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahPapyon -- 16 Nisan 2017; 13:44:35 >
  • Akşam olsa da biraz gülsem.
  • quote:

quote:

Eğitim endeksinde ilk sırayı Tunceli aldı

Bireylerin topluma ve ekonomiye verimli bir şekilde katılması için gerekli bilgi, beceri ve yeterliliklerin sağlanmasında büyük öneme sahip eğitim boyutu endeksinde ilk sırayı 0,7468 değeri ile Tunceli aldı. Tunceli’yi sırasıyla 0,7370 ile Isparta ve 0,7036 ile Amasya izledi. Eğitim endeksinde en düşük endeks değeri 0,0966 ile son sırayı Hakkâri aldı. Hakkâri’yi, 0,1634 değeri ile Şırnak ve 0,2045 ile Ağrı takip etti.

TÜİK, 2015.
    http://www.tuik.gov.tr/PreHaberBultenleri.do?id=24561

Tunceli: Doğu
    Isparta: Akdeniz
    Amasya: Karadeniz

Dolayısıyla saçmalamaya gerek yok.

Ha şayet aydın olmaktan kastınız böyle düşüncesizce yorumlar yapmaksa evet, o bölgeden olup da sizin kafa yapınıza sahip çok insan tanıdık bu forum sayesinde.
    Kusura bakmayın, ama AKP'li bağnazlardan bir farkınız yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Primarch -- 16 Nisan 2017; 19:4:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

Adana için yorum yazan arkadaşlar, Adanalı olarak söyleyim ; Adana da %60-70 oranında hayır çıkar. ben %65 gibi bekliyorum.

bu haritaya göre 3 tane eyalet çıkıyor. en iyisi biz akdeniz ve egeliler birleşip kendi devletimizi kuralım aynen şili gibi. diğerlerini vizeyle alırız ülkemize kafamız rahat olur.

öyle bısı olsa ısraıl gıbı duvar örüp 1 tanesını bıle vızeyle bıle sokmayacaksın ne vızesı yagmurlu havada su vermeyeceksın.. su akp den ıstanbulu kurtarabılsek ülkeyi kurtarırız zaten butun calma cırpma ıslerı ıstanbullu beledıyelerden elde ettıklerı para ve rant sayesınde
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

Kilit Şehirler;

Sakarya ve Rize.Buralarda eğer HAYIR çıkarsa diğer ülkelere bakmaya bile gerek yok, Hayır çıkacaktır.

Kilit şehir derken Hayır açısından bahsettim yoksa Evet çıkacağı belli

Ülke derken hocam?

Siz eyalet sistemine çoktan geçiş yaptınız sanırım :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Primarch -- 16 Nisan 2017; 19:5:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

quote:

BUNLARIN KARAKTERİ BU İŞTE AYRIMDAN KÜÇÜMSEMEKTEN BAŞKA BİR ŞEY BİLMEZ KARDEŞLERİM SEN KURTULUŞ SAVAŞINDA CEPHEYE MERMİ TAŞIYAN ANADOLU İNSANINA KURBAN OL.

o ınsanlardan pek kalmadı sımdıkıler evlerıne makarna kömür taşıyor oylarını satıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cebeshasoniki

quote:

Türkiyenin en aydın ve eğitimli kesimi sahilde yaşamıyor ,Türkiyenin en sosyete ve elit kesimi sahilde yaşıyor .

Aydın ve eğitimli kesim nerede yaşıyor peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: mert0163

Beyin kafatasına oranla küçük olunca aradaki boşlukta böyle zihniyetsizce düşünceler dolaşan insanlar keşke bu ülkede yaşamasa böyle insanlarla aynı toprakta bulunmaktan dolayı insan tiksinti içeriside oluyor.Sen batıyı değilde doğuya gelde sana medeniyeti,aydınlığı,eğitimi kafana vuravura göstereyim.

Doğuda zaten işler böyle yürüyor, kafaya vurarak, silah çekerek, tekme tokat atarak. İşte bu yüzden batı kesimler ne derse akla mantığa uygun olan odur

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.