Şimdi Ara

Yarın alacağım, acil tavsiye? LG 42lw4500 mü Philips 42 PFL4307K mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
7.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bugün teknosada LG 42lw4500 mü Philips 42 PFL4307K modellerini gördüm. ben fiyatta uygun, tvde smart aramayan biriyim. uydu alıcı olmasa da olur diyorum çünkü dahili uydu alıcılar araştırmalarıma göre pek de geçerli değil. LG 42lw4500 + 7 gözlük - 1700 tl. ....... Philips 42 PFL4307K+ 2 gözlük - 1800 tl. fiyat olarak lg uygun bana.
    asıl mesele 3d 'de tabi. lgye baktım gözlükle gayet iyiydi ve gözlerimi zorlamadı. ama philipse gözlükle bakınca göz kaslarımda acıma hissettim sanki insanı şaşı bakmaya zorluyor gibiydi philips. bu iki modelden birini alacağım en kısa zamanda. modellerden kullananlar gerek kullanım gerekse 3d film izleme mkv dts desteği gibi konualrda bilgi verirlerse ben de son kararımı verebilirim. her dakika takipteyim. şimdiden teşekkürler.

• Sd yayında Philips daha kaliteli,uydu ve smartida düşünürsen daha mantıklı geliyor.forumda 4307 kullanıcısı bayağı kisi oldu,bakalım inceleme yada yorum yapan olursa bu tv et5 ile piyasada fenomen olacak gibi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim LG DTS desteği yok ayrıca panel Kore ben daha 1 hafta oldu Panasonic TX-L42ET5E aldım. Panel oldukça kaliteli ve şık. ayrıca Made in japan. Özellikleri ile ilgili sitede mevcut bir sayfa var.http://forum.donanimhaber.com/m_57947405/tm.htm
    Ayrıca 3D 8 adet gözlük veriyor. Ben Digiturk HD ile kullanıyorum HD kalitesi mükemmel. Sana kesinlikle bu tv yi tavsiye ederim.
  • tatlisoy ne kadar o televizyon?

teknosada 2000 tl diyor da pahalı bana biraz. artıları nedir ki bunun başka. hem samsung da kore malı değil mi. kore kötü değil bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkccecci -- 4 Haziran 2012; 23:00:53 >
  • Ben Teknosadan 1.999 TL ye 12 taksitle aldım. Sen LG için 1.700, Philips için 1.800 TL olduğunu söyledin. 200-300 lira için biraz kendini zorlamanı tavsiye ederim. Zira bu tarz bir ürünü bir defa alacaksın. En önemli özelliğin panelin kalitesi olması gerekmektedir. Panasonic bu modelde 3D gözlük teknolojisi olarak FPR kullanıyor. yani pasif gözlük buda başağrısı mide bulantısı yapmayı en aza indirmekte. Samsung demişsin tabiki Samsung oldukça kaliteli ama çok pahalı burada fiyat performans karşılaştırmasına göre sana öneride bulunuyorum. panasonic et5 serisinin özelliklerinde bir samsung tv nerdeyse 1000 lira daha pahalı. Ayrıca nerdeyse 2000 TL para ayıracaksın o nedenle hemen 1-2 günde karar verme. forumu daha detaylı incelemeni tavsiye ederim. Benim sana önerim kendi kullandığım panel olacaktır. sonuçta sana en iyi tavsiyeyi kullanıcılar tavsiye edecektir. Satış elemanlarına sakın aldanma.

• takipteyim, beklyorum arkadaşlar
  • forumun bazı sayfalarında gayet aldığı üründen habersiz adamlara 40 tane msj yazılmış. ben ne açsam yazan yardım eden yok. hadi kullanıcıları anladım da yöneticiler de mi yok, vaz mı geçsem tv almaktan , amaaan düşünmekten bıktım, kimse de yardım etmiyor, kimse Türkçe öğretmenlerini sevmiyor mu artık?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkccecci

forumun bazı sayfalarında gayet aldığı üründen habersiz adamlara 40 tane msj yazılmış. ben ne açsam yazan yardım eden yok. hadi kullanıcıları anladım da yöneticiler de mi yok, vaz mı geçsem tv almaktan , amaaan düşünmekten bıktım, kimse de yardım etmiyor, kimse Türkçe öğretmenlerini sevmiyor mu artık?

4500 gecen senenin 4307 bu senenin

4500 dts calistirmaz codec sorunlu smart tv yok

4307 de hepsi var

tartismasiz philips

sen karsilastirma yapacaksan lg 615s philips 4307 ve panasonic et5 arasinda yapman gerek

yine bunlarin icinde fiyat olarak en uygun philips kliksada 1900 tl

• eyvallah
  • philips 42pfl 4307k/12 yi aldım, ilgi gösteren tüm arkadaşlara teşekkür ederim. sorusu olan arkadaş varsa tv hakkında buraya yazsın ya da pm den ulaşsın.
    en merak edilen bir iki şeyi yazayım. mkv dts desteği var. usbden 3d oynatıyor aslanlar gibi. vs.
  • 42pfl3507 hakkinda bilginiz var mi?

• quote:

philips 42pfl 4307k/12 yi aldım, ilgi gösteren tüm arkadaşlara teşekkür ederim. sorusu olan arkadaş varsa tv hakkında buraya yazsın ya da pm den ulaşsın.
    en merak edilen bir iki şeyi yazayım. mkv dts desteği var. usbden 3d oynatıyor aslanlar gibi. vs.

Dostum Allah'ını seversen Tv'nin üzerindeki uydudan sd yayın görüntüsü ekle.

• quote:

philips 42pfl 4307k/12 yi aldım, ilgi gösteren tüm arkadaşlara teşekkür ederim. sorusu olan arkadaş varsa tv hakkında buraya yazsın ya da pm den ulaşsın.

hocam merhaba hayırlı olsun tv niz öncelikle. sizin yaşadığınız kararsızlığın aynısı ben yaşıyorum. bugün bir philips 4307 nin başına gittim, bir lg lw4500 ün ama kararsızlıktan almadan çıktım yarın alacam bir tanesini.

forum istanbul; teknosa da 4307 1800 tl, bimeks te lw 4500 1800 lira fiyatları aynı. yalnız şöyle bir durum var teknosa da lw 4500 yok, bimeks'de de 4307 yok.

teknosa daki arkadaş 4307 nin üstün olduğunu, bimeksteki arkdaş da lw4500 ün üstün olduğunu söyledi. lg 400 hz ve 700000 kontast la öne çıkıyor, philips 200 hz 500000 kontrast. buna karşın philps de dahili uydu alıcısı ve smart özelliği ile ön plana çıkıyor. lg de 7 gözlük hediye philips'de 2 gözlük.

çok kararsız kaldım, sizi philips almaya yönelten etken neydi öğrenebilir miyim? hayırlı olsun tekrar...

• quote:

televizyonunuz hayırlı olsun, bu modelle ilgili diğer başlıkta sorduğum soruya başka bir arkadaş DTS desteği yok demişti, var olması gayet güzel, orda sorduklarımı burdada sorayım. 2D - 3D çevirme varmı, internet üzerinden dizi seyredilebiliyormu
    saygılar.
  • Hocam hayırlı olsun. Güle güle kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadavud

quote:

televizyonunuz hayırlı olsun, bu modelle ilgili diğer başlıkta sorduğum soruya başka bir arkadaş DTS desteği yok demişti, var olması gayet güzel, orda sorduklarımı burdada sorayım. 2D - 3D çevirme varmı, internet üzerinden dizi seyredilebiliyormu
    saygılar.

ben de 4307 ile ilgilenen biri olarak bildiklerimi yazayım: bazı modellerin aksine browser destegi sayesinde "HER" siteye girebiliyorsunuz, diğerleri gibi facebook, twitter, picasa gibi sitelere değil.

2d-3d çevirme yok, deseniz ki bu işe yarar bir şey midir, denedim ve bence yalandan bir çaba.

bakalım ben de bugün alacağım sanırım, yarın da bir teknosa kampanyası var ama ne olur ne olmaz deyip alacağım. olmadı iade ederim.

• pyr@mid, alırsanız hayırlı olsun, yarın 47 inc 2599 a düşüyor, ben babalar gününü bekleyeceğim sanırım, aldığınızda bizleri de tv hakkında bilgilendirirseniz seviniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadavud

pyr@mid, alırsanız hayırlı olsun, yarın 47 inc 2599 a düşüyor, ben babalar gününü bekleyeceğim sanırım, aldığınızda bizleri de tv hakkında bilgilendirirseniz seviniriz.

teşekkürler, daha makulunu bulamadığım için alacağım. tek tereddütüm 3d gerekli mi, gereksiz mi sorusunun cevabı. bu teknolojinin geleceğinden şüphem var.
  • tabip arkadaş 3507 hakkında bilgim yok.

eternity arkadaş bu akşam halledeyim isteğini, yeni gördüm, giremedim internete bir süredir, kusura bakma

feelhurricane arkadaş 2 ay dolandım forumda, bunda karar kıldım. beni buna iten sebeplerin başında sd yayının da
    önemli olması. her dakka insan film izlemiyor veya hd tv bulamıyor. tüm kanallar hd olmadı. o yüzden bakarsan philips sd (normal dijital anten yayını) yayında başarılı
    diyor herkes. şimdi lg 4500 almadığıma çok seviniyorum. insan bir şeyi ararken bazen hakkaten gözü açılacakkken kapanabiliyor demek ki
    yani 7 milyon kontrastı -ki kontrastın da ne olduğunu araştırdım bu dönemde - sen ben ayıramayız zaten. şimdi ben bunu aldım yanında dijital uydum geldi. oh 1. mkv dts desteği var hd media
    player almak zorunda değilim . oh 2. daha ince çerçeve ve philips markası oh 3. 3 d'yi de fılaştan oynatıyor o aparat bu bilmem ne yok oh 4. daha ne diyim.
    bak alacaksna teknosada lg 42lw5500 1900 dü ben alırken . ya onu al ya da philips 42pfl4307k/12 yi. 4500ten vazgeç. o para fazla ona. vesselam.

explorer 2001 arkadaş, ne merak ediyorsan sen sor yazayım ben.

karadavud arkadaş'ın namında hayırlı olsun dileklerini sunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. 2d-3d çevirme yok. internet kablo ile ve aparat alırsan wifi var. ben daha işlerimin yoğunluğundan
    internet olayına hiç bakamadım (manyak mıyım neyim :=) , dizi izlenir mi demişsin. izlenir tabi izlenmez mi. usbden kablosuz maus ve klavye bağlayıp al bilgisayar gibi gezin. her türlüü. :)

pyramid 3d şöyle gerekli. internetten 3d film indiricen ya da vericen parasını alıcan. yağ gibi izlicen. bence 3d olmalı. avatarın 3dsini bi izlesen fikrin değişir ama ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkccecci -- 9 Haziran 2012; 19:57:54 >

• quote:

tabip arkadaş 3507 hakkında bilgim yok.

eternity arkadaş bu akşam halledeyim isteğini, yeni gördüm, giremedim internete bir süredir, kusura bakma

feelhurricane arkadaş 2 ay dolandım forumda, bunda karar kıldım. beni buna iten sebeplerin başında sd yayının da
    önemli olması. her dakka insan film izlemiyor veya hd tv bulamıyor. tüm kanallar hd olmadı. o yüzden bakarsan philips sd (normal dijital anten yayını) yayında başarılı
    diyor herkes. şimdi lg 4500 almadığıma çok seviniyorum. insan bir şeyi ararken bazen hakkaten gözü açılacakkken kapanabiliyor demek ki
    yani 7 milyon kontrastı -ki kontrastın da ne olduğunu araştırdım bu dönemde - sen ben ayıramayız zaten. şimdi ben bunu aldım yanında dijital uydum geldi. oh 1. mkv dts desteği var hd media
    player almak zorunda değilim . oh 2. daha ince çerçeve ve philips markası oh 3. 3 d'yi de fılaştan oynatıyor o aparat bu bilmem ne yok oh 4. daha ne diyim.
    bak alacaksna teknosada lg 42lw5500 1900 dü ben alırken . ya onu al ya da philips 42pfl4307k/12 yi. 4500ten vazgeç. o para fazla ona. vesselam.

explorer 2001 arkadaş, ne merak ediyorsan sen sor yazayım ben.

karadavud arkadaş'ın namında hayırlı olsun dileklerini sunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. 2d-3d çevirme yok. internet kablo ile ve aparat alırsan wifi var. ben daha işlerimin yoğunluğundan
    internet olayına hiç bakamadım (manyak mıyım neyim :=)

pyramid 3d şöyle gerekli. internetten 3d film indiricen ya da vericen parasını alıcan. yağ gibi izlicen. bence 3d olmalı. avatarın 3dsini bi izlesen fikrin değişir ama ...

hocam ben sana cok cevap vermistim sira sende

benim sorum su

bu tv half sbs yani 3d mkv oynatinca altyaziyi duzgun gosterebiliyor mu yoksa altyazi ustuste mi geliyor

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.