Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

yardımmmmmmmmmmmmmmmm network

4
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> yardımmmmmmmmmmmmmmmm network
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      190 Mesaj
      16 Şubat 2005 10:33:45 Konu Sahibi
      apartmanda 2 kişi hattımız var yalnız modemin bulundugu 1. kattan 7 kata bir hat daha çekmek istiyoruz uzak oluyor ben 4 kattayım hub kullansak ve bana gelen hatta hub koysak ve ikimizede ordan hubtan yani hat çeksek ikimize network çalışır

|
      |
      16 Şubat 2005 10:54:54
      quote:

Orjinalden alıntı: dtcf@msn.com

apartmanda 2 kişi hattımız var yalnız modemin bulundugu 1. kattan 7 kata bir hat daha çekmek istiyoruz uzak oluyor ben 4 kattayım hub kullansak ve bana gelen hatta hub koysak ve ikimizede ordan hubtan yani hat çeksek ikimize network çalışır
      Valla doğru diyosun çalışır Ama daha ucuzsa sinyal yükselticiler var onlardan alın . gerçi gerek yok çünki 8x3=24 metre iyi bi kablo alırsanızda çalışması lazım
      |
      |
      20 Şubat 2005 04:17:35
      Bence düşündüğün çözüm uygun...
      |
      |
      20 Şubat 2005 04:59:21
      Arkadaşım bende adsli ortak kullanıyorum vede kablonun uzunluğu 80 m civarında ancak hattı çekerken utp değil stp kablo kullandım vede kablo dışarıdan gidiyor yani yağmur kar herşey temas ediyor ancak hiç bir sorun yok. Bağlantı mükemmel diyebilirim (nazar değmesin) bence hiçbirşey koymana gerek yok sağlam bi tesisatla iş biter.
      |
      |
      618 Mesaj
      20 Şubat 2005 07:23:55
      direk çek kabloyu 80 m kadar sorun olmaz normal bir kablo kullanabilirsin biz 4 kişi kullanıyoruz modemi ortaya kurduk iki bilgisayar arası 130m benim kablo 60 m en uazaktaki arkadaş iki sokak ileride 75m ölçüler bunlar kabloları ben döşedim normal bir kablo kullandım utp tipinde standart bir şeydi
      |
      |
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Satılık Köpek
Ankara Web Tasarım
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.