Şimdi Ara

Yardımınız lazım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba,evdeki bilgisayarım arızalandığı için bir süredir internet cafe den oynuyorum oyunu,ve malesef saçma sapan elektirik kesintisi,bilgisayarın saçma sapan sorunları yüzünden ilk olarak 5 dk sıra cezası daha sonra 10 dk sıra cezası aldım ve nihayet bitti ceza fakat dün oyunun hata vermesi ile aram oyunuma bağlanamadım.sorum şu 10 dk lık ceza dan hemen sonra bir kere afk kaldım(istemeyerek) süzce 20 dk bekleme cezası almışmıyımdır ? Yoksa 1-2 oyun kaldıktan sonramı gelir ceza ? Lütfen yardım edin arkadaşlar zaten bilgisayarım yapılana kadar oynamayacağım artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok mu bilen ?

• Alırsın, 4-5 saat devam ediyor.
  • Almamışsındır büyük ihtimal, ama int cafede sürekli nasıl kesinti oluyor anlamadım oluyorsa gitme bir daha.
  • Kesinti 2 defa oldu,onun dışında oyun hata veriyor vs zaten ilk defa bug splat yüzünden giremedim sorun olmadı daha sonra elektirik kesildiğin de 5 dk ceza verdi ikincisinde bi 2 dk felan kesildi fakat bilgisayar kapanıp açıldığı için tekrar güncelleme yapmak zorunda kaldım Oyun gitti doğal olarak.5 dk dan sonra ilk afk kaldığım maçta direk 10 dk verdi bu üçüncüsünde oyun hata verdi giremedim.oyuna giriş yapmadan öğrenebileceğim bir yer varmıdır arkadaşlar ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.