Şimdi Ara

Yardımcı olunuz 1080p TV'si olan Xbox X 'mi Xbox S'mi almalı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1080p Tv'im o yüzden X almayıp S modelini alsam , grafik detayı olaraka ynı kalıp sadece 1080p'de oynayabilir miyim ? X ile aralarında fiyat farkı fazla ?

Birde oyun fiyatları ne kadar PS4'e göre ne kadar ucuz ?

• Fiyat farkı fazla ise S almak daha mantıklı da S te tüm oyunlar 1080 p olmuyor 900p çalışanda var veya 900 ve 1080 p aralığında sahneye göre dinamik olarak çözünürlük değişebiliyor , çözünürlük ve fps takıntınız yoksa fazla birşey farketmiyor, Oyun fiyatlar değişken ve sürekli güncelleniyor ps4 e göre daha uygun olanlarda var daha pahalı olanlarda , lakin şu saatten sonra da uygun fiyatlı oyun beklemek cidden zor görünüyor
  • söyle söyliyim tv degisebilir ama cihaz degişmez yarin tv yerine kelepir 4k monitör buldun aldın ozaman ne olcak one x daha cazibeli olcak

yani benim tavsiyem sıfıra bulaşma temiz garantili 2.el one x bak

birde one x in içindeki bilesenlerde daha iyi ekran kartı ve ram olarak

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-xbox-one-x-vatan-pc-faturali-605236105/detay

pazarlıkla 2500 e alabilirsin

• Zamanında one x aldim 1850TL'ye.Kullandığım tv 1080p.

Pubg oynuyorum grafik kalitesi one s'e göre kat kat yüksek.Ancak ikisindede 30 fps tek fark grafik kalitesi.

Bf1 de 1080p ve 60 fps de oynatiyor.One s te 900p ve 40 50 fpslerde oynaniyor.

Horizon 4 içinde iki seçenek sunuyor yüksek kalitemi performansmı diye, performans seçerseniz 1080p 60 fps yüksek kalitede ise 1080p 30 fps oynatiyor.One s ise sadece 30 fps diye biliyorum.

Fifa19 da 60 fps.

Benim tecrübelerin bunlar.Bence diğer nesilide düşünürsek konsollar ilk çiktiğinda çok pahalı olcaktır.En azından yeni nesilde 2 sene daha one x rahat götürcektir diye düşünüyorum.Hem ilerde 4k tv ye sahip olursan 4k 30-60 fpsde oynayabileceksin.

İnternette 2 3 ay önce alınıpta hiç kullanilmayan one x ler var.2000tl civarında bulup almanı öneririm.Birde gold üyeliğe zam gelicek 15 ekimde kardeşlikle en az 1 yıllık almanda fayda var zam gelmeden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ge0ws -- 9 Ekim 2018; 14:49:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ge0ws

Zamanında one x aldim 1850TL'ye.Kullandığım tv 1080p.

Pubg oynuyorum grafik kalitesi one s'e göre kat kat yüksek.Ancak ikisindede 30 fps tek fark grafik kalitesi.

Bf1 de 1080p ve 60 fps de oynatiyor.One s te 900p ve 40 50 fpslerde oynaniyor.

Horizon 4 içinde iki seçenek sunuyor yüksek kalitemi performansmı diye, performans seçerseniz 1080p 60 fps yüksek kalitede ise 1080p 30 fps oynatiyor.One s ise sadece 30 fps diye biliyorum.

Fifa19 da 60 fps.

Benim tecrübelerin bunlar.Bence diğer nesilide düşünürsek konsollar ilk çiktiğinda çok pahalı olcaktır.En azından yeni nesilde 2 sene daha one x rahat götürcektir diye düşünüyorum.Hem ilerde 4k tv ye sahip olursan 4k 30-60 fpsde oynayabileceksin.

İnternette 2 3 ay önce alınıpta hiç kullanilmayan one x ler var.2000tl civarında bulup almanı öneririm.Birde gold üyeliğe zam gelicek 15 ekimde kardeşlikle en az 1 yıllık almanda fayda var zam gelmeden.
    Yanlış değindiğiniz bir noktayı duzeltiyim

Forza horizon 4 one x de

1080p 60 fps

4K 30 fps

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ps4 de xone da yeni oyunlar için alınmaz. Xonex al kesinlikle. İkinci ele bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütçenize bağlı.

Eğer uzun süre 4K görüntü birimi alma durumu yoksa, 2. el temiz bir One S kovalardım ben olsam. Bütçe müsaitse uygun fiyata Xbox One X bakmak mantıklı olur.

One X 4 katından fazla Teraflop değerine sahip, çook büyük güç farkı var.

Ama şu ara One X'ler piyasada yok, fiyatlar garip.

Uzun süre 4K'ya geçme düşünceniz yoksa One S alın bence, 4K'ya geçince bunu satar One X bakarsınız. 2. el alırsanız pek zarar etmeden satabilirsiniz, dolar falan efsane düşüş yaşamazsa.
  • one x i 1080p de oynuyorum bence 1080p de olsa supersampling için bile değer . 2.el temiz bulabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz evde yanyana one s ve one x kullanıyoruz... destiny 2'de one s'in yükleme sıklığı ve süresi özellikle yanyanayken çok can sıkıyor :) imkan varsa one x alın...
  • One x gereksiz, one s iyidir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1080p tv'de one x kullanıyorum. grafik olarak farkı hissetmemek mümkün değil. bütçenize uyuyorsa x ile devam edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

One x gereksiz, one s iyidir.

One s çöptür 1080p de one x kullanmadığınız belli arada feci fark var.

• Çöp filan olduğu yok, kendinizi kandırırsınız anca.Arada öyle dağlar kadar fark yaratacak bir durum yok.One S fiyat avantajıyla birlikte daha mantıklı bir cihaz her zaman.

• Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    Züğürt tesellisi senin ki One S çöpünü bedava verseler almam dünya nın en güçsüz konsolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 23 Ekim 2018; 18:14:54 >
  • Hadi öyle olsun bakalım

• Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    Kullandım o yuzden biliyorum boş sallamıyorum.

• one s yazıcagıne one x yazmıssın

xbox da bu arada one x harici cihaz kullanılmaz
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Düzelttim. One x yazan parmağım kopsun ya

• şeyi gördünüzmü hocam 3 aylık goldu kod olarak marketlerde 100 tl ye satıyorlar artık şanki çok büyük bişi yapmışlar gibi
  • Tamamen bütçeye bağlı. One S ve One X alınabilir cihazlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.