Şimdi Ara

Yardımcı olabilecek kimse yokmu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Değerli arkadaşlar şu an oyun hakkında bazı sorularım var bilgi sahibi arkadaşlardan yardımlarını esirgememelerini rica ediyorum.

1-Age of Conan için 4.0 güncellemesi geldimi?
    2-Bu gelen pactla hangi Class önerirsiniz.?
    3-Türk guildi ve kalabalık bakımından hangi Server ?

Cevaplarınız için şimdiden tşk.ederim.İyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.N.E.Y.H. -- 1 Mart 2013; 8:43:54 >

• 1-Geldi.
    2-Bu aralar benim gördüğüm kadarıyla en popüler class conqueror. Yine de oynayış tarzına uygun olan classı açmanı tavsiye ederim.
    3-Türk Guildi yok. Türklerin en kalabalık olduğu server Crom.
  • yukarıda zaten söylenmiş ama

2- Şu sıralar en popüler sınıf conquerer, hayatta kalma şansı diğer sınıflara göre daha yüksek.
    3- Fury de Akıncılar diye bir Türk guildı var. yalnız çok bir fonksiyonlarını görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeanMachine

yukarıda zaten söylenmiş ama

2- Şu sıralar en popüler sınıf conquerer, hayatta kalma şansı diğer sınıflara göre daha yüksek.
    3- Fury de Akıncılar diye bir Türk guildı var. yalnız çok bir fonksiyonlarını görmedim.

Conq da nasıl bir değişim oldu?
  • formationları falan değişti. şimdi deli gibi dps yapıyor. adam çat diye wrack armor köklüyor. pvp yaparken bs ile allahtan steadfast faithim var da siliyorum, yoksa halim harab.

hate inc bonusları artırdılar sanırım. artık daha rahat offtanklık yapabiliyor.

t4 conq zırhları diye tanıtılan zırhlarına bakıyorsun hem heavy, hem de barbar zırhından fazla dpssi var.

zaten bubble desen her feat ağacında mevcut.

şu sıra pvpde beni en zorlayan sınıf conq sonra, mana silen rangerlar.
  • Oyunda Marasal ile başlayan bir nick görürsen benimdir, mesaj at. Oyunda beni bulup yardım isteyene yadım etmediğim pek görülmemiştir. Yardımcı olmaktan keyif alıyorum nedense, ilginç dimi. Neyse ama randevulaşmalarda kötüyüm bu yüzden şu saatte oyunda buluşalım falan olmuyor, o konuda berbatım. Online yakalrsan güzel.

Rage
    Fury
    Crom

serverinde çarlarım var, asıl çarlar Rage de ama şu an Fury 19 lvl minilerine takılıyorum. İtem eşitliğinde pvp yapmak zevkli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.