Şimdi Ara

yardıma muhtacım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar psp go 16gb versiyon.6.20tn-D kullanıyorum. ama modemim mac adresi filtreli oldugundan psp.den sistem informationsa girdiğinde mac adresi 00:00:00:00 .... tarzından gösteriyor ve bana mac adresini göstermiyor. yardım ederseniz sevinirim. teşekkürler.

• Değerli kardeşim hakanfindik hakkaten fındık kıvamında çok sevimli bi soru olmuş derhal cevaplayayım . öncelikle system information dan mac adresinin 0000 olarak göstermesi normal çünkü versiyonun 6.20 tn-d . 6.20 tn -d ve 6.35 pro-b li versiyonların bazılarında mac adres gizlenir bunun nedeni online oyun oynarken ip adresinin gözükmemesi ve banlanmaman içindir bu versiyonlarda mac adres kısmında ya senin dediğin gibi 00000 yazar yada psp nin modeline göre hidden01 , hidden02 , hidden03 ,04 yazar , sıkıntı yapacak bi durum yok gayet normal , 6.20 tn-d kalıcı versiyonmuydu tam olarak hatırlamıyorum ama şayet kalıcı değilse makinanı kapatıp açtığında system information a girdiğinde mac adresinin yazdığını görürsün
  • eyw. üstad ama nasıl görebilirim. asıl sorumun cevabı bu aslında. modeme baglanıp internete girmem için bu şart
  • cihazın hackliyken hiç bir şekilde görme şansın yok , kablosuz modeme bağlanman için mac adresine ihtiyacın yok , recovery menüde internet ayarlarıyla ilgili bi sekme olacak , recovery menüye girdiğinde configuration diye bi sekme çıkacak oraya gir orda bi sekmeyi enabled yapıyorduk ama hangisi onu tam hatırlamıyorum enabled yaptıktan sonra playstation networke rahatlıkla girebilir online oyun oynayabilirsin
  • ben halletim üstad oluyo hemde bal gibi :) mac adresine ihtiyac var çünkü şifrelemeyi koyan benm haliyle bunu bilende ben :) neyse hacki reset atıp hide mac adress sekmesini disable yapıp görebiliyoruz sonra hacki devreye soktukmu bi sorun olmuyor. genede teşekkür edrim.
  • Başka bir yolu daha var. Gerçi sorun çözülmüş ama yine de başka birisinin işine yarayabilir. Kablosuz bağlantı özelliği olup ta mac adresini göremediğimiz başka cihazlar için de kullanılabilir.

Ben de mac adres filtrelemesini kullanıyorum. Yeni aldığım media player ve cep telefonunun menüsünde mac adresini bulamamıştım. Benim kullandığım yöntem,

Modemin mac filtrelemesini devre dışı bıraktım. Kablosuz bağlantıyı yaptıktan sonra, modemin menüsünden bağlı istasyonları görmek mümkün. Bu bölümde mac adresleri de yazıyor. Tekrar filtrelemeyi etkinleştirip, mac adresini izin verilenler listesine ekledim.
  • dahice iyi fikir arka yoldan girmek gibi bişi aslında :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.