Şimdi Ara

yardıma ihtiyacım var...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, bilgisayarıma format attım, tekrar windows XP kurdugumda bütün aygıtları tanıtıp sürücülerini yükledim fakat bilgisayara dahil olan kart okuyucunundan kaynaklanan bir sorun oldu.Bİlgisayar her açılışında windows XP yazarken mavi bir ekran açılıyor ve başa atıyor.Bu 5, 6 defa oluyor ve tekrar başlarken "en son iyi yapılandırmayı seç"tiğim zaman sorun düzeliyor.Bilgisayar bu şekilde açıldıktan sonra bütün programları kusursuz çalıştırıyor.ama kapattıgım zaman açılırken yine aynı sorunu tekrarlıyor.Sorunun kart okuyucudan kaynaklandıgını ise kart okuyucuyu devre dışı bıraktıgım zaman fark ettim bu sefer düzgün bir şekilde başlıyor ya da en başa attığı ikinci defade bilgisayar başlıyor.
    donanıma baktıgım zaman "generic usb storage,(CFC MSC SDC SMC) şeklinde dört okuyucu bulunuyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim eğer yardımcı olursanız çok memnun olurum.netten arattım fakat buldugum sürücüleri yüklediğim zamanda sorun çözülmedi..
    saygılar.

• kart okuyucunun driver ile kullanılıyor ise driver'larını tekrar kurmanı öneririm
  • moravec sağol mesaj için bende onu diyorum.driverlarını nereden bulabilirim?bi chipset driver cd verdiler ama sanırım onun içinde yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.