Şimdi Ara

YARDIM !! Windows 7-Erişim engellendi ÇÖZÜM BULUNAMADI !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar windows7 64 bit home-premium kullanıyorum;
    Ve bir arkadaşımın erişim engellendi problemi için kendi bilgisayarımda çözüm için yollar deniyordum ki,kendi bilgisayarımında içine ettim,c ye sağ tıklayıp güvenliğe falan baktım denedim masasından güvenlik erişim izinleri falan dolaşırken şimdi durum şöyle kendi bilgisayarım da;
    bilgisayarımda tek disk var c olarak,

c ye erişmek istiyorum veya c de birşey silmek ist,yorum ERİŞİM ENGELLENDİ !
    Geri dönüşüm nokt. oluşturmak istiyorum erişim engellendi,
    güvenlik ayarlarında aynı şekil hiç birşey yapamıyorum hep erişim engellendi,
    dosyalarımı hdd ye atmak istiyorum erişim engellendi,(hdd nin içindekileri silebiliyorum)
    paintten dosya kaydedecek oluyorm aynı hata,usb bellek takarak print scr. aldım usb belleğe kayıt edip orada yükledim.
    Zor durumdayım,

Çözüm yollarına baktım,denedim hiç biri çözüm getirmedi,verilerim var formatı şuan için son çare olarak görüyorum.

Konu hakkında bilgisi önerisi olan varsa önersin lütfen,
     YARDIM !! Windows 7-Erişim engellendi ÇÖZÜM BULUNAMADI ! YARDIM !! Windows 7-Erişim engellendi ÇÖZÜM BULUNAMADI !

• Kendi bilgisayRınıza Ne yaptınız onu da yazın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C nin guvenlik ayarlarlarini oynadim CAHİLCE !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalnizkimse -- 14 Ocak 2015; 19:48:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gökşen PASLI G kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler hocam,bakıyorum şimdi,
  • Sorunu çözemeyip işletim sistemini yeniden kurdum,bazı verilerimi ise bulut depolama ile kurtarabildim.

Aynı sorunu yaşayıp konuya gelenler için bilgilendirme amacıyla yazdım ( geçte olsa ) :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.