Şimdi Ara

[Yardım] Windows 10 Ses sorunu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bugün bilgisayarımı windows 10a yükselttim fakat bir sürü sıkıntıyla karşılaştım bir çoğunu çözdüm ama sesdeki sıkıntıyı ne yaptıysam çözemedim.

Bilgisayaraım Asus G75vw-nh71 gayet sağlam bir oyun bilgisayarı şuana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. Windows 10 yükledikten sonra ses driverını yüklmedi manuel olarak yükledim düzelmedi driver programını gördü fakat bilgisayarımda 2+1 sistem var dahili olarak yani bassda var ancak 2+1 olarak değil 2+0 olarak algıladı ardından driverı sildim tekrar yükledim bu sefer hiç driver programı açılmamaya başladı en güncel sürümünü yükledim ama bir şey değişmedi sonra pc 2 3 kere yeniden başlattıktan sonra kendi otamatik olarak bir driver yükledi HD deck yoktu ama pcden ses geliyordu 2+1 olarak çalışıyordu sıkıntı yoktu ama yaklaşık 10 dk sonra ses yine tamamen gitti ayarlar bölümünde aşadaki gibi headphone seçeneği çıktı onu varsayılan yapınca 2+1 10dk kadar çalışıyor sonra ses tamamen gidiyor üstekini varsayılan yapınca 2+0 olarak çalışıyor ve ses düzgün çıkmıyor. Nasıl düzelteceğimi bilemedim bana bir yardımcı olun lütfen çıldırmak üzereyim.

Bunun haricindede nvidianın exprience programıda açılmıyor güncellemeleri manuel yapmak zorunda kalıyorum. bu büyük sıkıntı değil ama ses gerçekten büyük sıkıntı yardımlarınızı bekliyorum.

Kardeşimdede Lenovanın gt 755m sli ekran kartlı bir laptopu var tam modelini hatırlamıyorum onda bu sıkıntıların hiç biri olmadı.

• Aynısı bendede oldu ses yok halen de çözümünün driverin güncellenmesi gerektiğini idüşünüyorum çünkü hizmetlerde çalışıyor gözüküyor ancak ses çıkmıyor
  • Büyük İhtimal Yazılımsal Olması Lazım Öncelikle Şunu Bir Dene: Sonu 351 İle Biten Windows Güncelleştirmesini Kaldır Ve Restart At Sorunun Çözülmesi Lazım
  • Denetim Masasından Windows Update Bölümüne Gelerek Sonu 351 ile Biten Windows Güvenlik Güncelleştirmesini kaldır. Eğer Tekrar Ses Giderse Otomatik Olarak Kendini Güncelleştirmiş Demektir Güncelleştirmeyi İptal Et Hiçbir Sorun Olmayacak Eminim
  • deniycem sağol
  • Merhabalar headphone u devre dışı bırakırsanız sorununuz çözülecektir. windows 8 e oranla daha az ses çıkışı var ama bulabildiğim çözüm şimdilik bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedymaster

Merhabalar headphone u devre dışı bırakırsanız sorununuz çözülecektir. windows 8 e oranla daha az ses çıkışı var ama bulabildiğim çözüm şimdilik bu

aynen dostum bende öyle yaptım mecburen ancak o şekilde hem az ses çıkıyor hem temiz bir ses değil hemde pc'imde dahili olarak bulunan bass aktif olmuyor ne yazık ki :(
  • upup
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.