Şimdi Ara

YARDIM VARMI JBL :)) GT5 -GTO ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • meraba arkadaslar ben emre.moskovada calisiyorum buradan guzel bi ses sistemi almak istiyorum.bir cok magzada degisik fiyatlarla karsilastim.
    Arkadasimla ses sistemi kurduk JBL GT5 subwoofer+JJBL Gto 75.4 anfi+2xhertz 130 ESK+Pioneer DEH-3900MP

burda JBL 1202D subwoofer 92$ -JBL GTO-1502 D subwoofer ise 95$ hangi woofer isimi gorur ?ve anfi olarak JBL GTO 4060 (fiyati 145$) iyimi ? teyb olarak pioneer DEH-P40MP mi? yoksa Pioneer DEH-3910MP mi iyidir ?

cevaplarinizi bekliyorum..burdaki fiyatlar turkiyeye gore cok ucuz cogu magzalarda fiyatlar cok farkli....

simdiden tesekkur ederim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagliemre -- 29 Ocak 2008; 13:37:46 >

• Sayın arkadaşım öncelikle şunu bilmeni isterimki çok ucuz dediğin 1202 d için 92 $ diyosan bu çok ucuz değil. Ytl olarak 105-110 ytl yapıyor ki zaten türkiyedede biçok yerde 100 ytl ye bile alabiliyorsun. (Örneğin Bursa)

Bu arada subwoofer olarak gto serisinden ziyade gt5 serisini almanı tavsiye ederim çünkü gto serilerinin bobinlerinde üretim hataları var. Yanma riski ve ihtimali yüksek. Forumu biraz araştırırsan sırf bu seriler için bir konu açtım görebilirsin. Teyp hakkında bilgim olmadığı için birşey diyemicem bilen arkadaşlar önerilerini yapsınlar.

Bol tesisatlı günler
  • arkadaşa katılıyorum bnde bi kaç ay önce gto1202 almıştım yanmasından tırstım ve satıp gt5 aldım....
  • gto serisinde yanma sorunları bende duymuştum. gt 5 almanı tavsiye ederim daha sağlam.
  • arkadaşım bende 3 senedir bir çift gto 1202 d kullanıyorum sub ları o kadar zorladımki inanamazsın...ama yakmayı başaramadım...bunu yakacak adam arıyorum...

benim tavsiyemde made in u.s.a. orjinal malı alman ve gto 1202 d alman...

tavsiyemdir...
  • s.a kardeslerim bende de pıoneer deh 3900mp var ancak teybin basını sökerken takılma oluyor zorla cıkarıyorum varmı bi yöntemi :( birde turkce kullanma kılavuzu bulabilirmiyiz :(
  • konuyu hortlatmışınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.