Şimdi Ara

YARDIM>>Uçan Balon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

GECE GECE BENİM İÇİN BİRAZ KAFA PATLATMANIZI BİR DE BUNUN DAHİLİNDE BU KONUYLA İLGİLİ BİLGİNİZ VARSA YARDIMINIZI VE YÖNLENDİRMENİZİ BEKLİYORUM.CUMA GÜNÜ KIZ ARKADAŞIMIN DOĞUM GÜNÜ VE UNUTULMAYACAK BİR ŞEY YAPMAK ADINA BİR FİKİR AKLIMA GELDİ.KIZ ARKADAŞIMI DÖNME DOLABA BİNDİRİP,EN YUKARDAYKEN DURDUTTURUCAĞIM VE AŞAĞIDA BEKLEYEN ARKADAŞIM UÇAN BALONLARI SALACAK.AMA BU FİKİRDE ELİMİ KOLUMU BAĞLAYAN BİR ŞEY VAR O DA UÇAN BALONLARI NEREDEN VE NASIL TEMİN EDECEĞİM.TEKİRDAĞ'DA ÖĞRENCİYİM,MAKSİMUM 50 UÇAN BALON BULMAK İSTİYORUM,BUNU NASIL BULABILIRIM VE BANA MAALİYETİ NE KADAR OLUR.TANESININ 5 TL OLDUGUNU SOYLUYORLAR,50 TANE ALDIGIMI DUSUNURSEK BIR OGRENCI ICIN YUKSEK BIR MEBLAĞ.EVET DURUM BUNDAN IBARET.YARDIMLARINI BEKLIYOR
    UM.

• Bir tane balon 5 tl olurmu kardeşim? Ne yaptın sen?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BENDE İLK DUYDUGUMDA AYNI TEPKIYI VERMISTIM HATTA FORUM KURALLARI GEREGI SOYLEYEMIYECEGIM BIR TAKIM SEYLERDE SOYLEMISTIM,MAALESEF OYLE.
  • helyum tüpü alın daha ucuza gelir
  • hocam bi şişeye tuzruhu doldurup icine cinko atın(yanılmıyosam diyer metallerde oluyordu) ucunada balonu takın şişsin

balonlar hidrojenle şişicek ucunada bağla ipi alsan ucan balon öbürtürlü cok pahalıya gelir buarada hidrojen yanıcıdır hatırlatıyım
  • Yorumlarınız için teşekkür ederim.Şöyle bir durum var,birincisi evde şişirmeyi önermiyorlar.Herhangibi bir sorun olabilir diye ikincisi önümde 24 saat gibi bir zaman var sanırım şişirmek için yer bulsamda cok zor olacak.Benim bir şekilde temin etmem lazım.
  • Up up up yokmu yardım edebılecek biri:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.