Şimdi Ara

YARDIM! Trendyol Levis Pantolon Değişimi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
50
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> YARDIM! Trendyol Levis Pantolon Değişimi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    12 Mesaj
    Arkadaşlar 1 hafta kadar önce Trendyoldan indirimden levis marka kot almıştım. Şimdi elime geçti ancak paketi açıp denediğimde baya bir beden sıkıntısı yaşadım. Aklıma takılan bir kaç şey var.

1. Levis mağazasına gidip Trendyoldan almama rağmen değiştirip uygun bedenli bir pantolon alabilir miyim? :/

2. İndirimden almıştım ve şimdiki fiyatı arasında baya fark var. Para iadesi yerine uygun bedenini almayı istiyorum. Trendyolda da uygun bedeni bulunuyor şu an. Uygun modeliyle değiştirme imkanım var mıdır?

3. Paketi açıp 1 kez dahi olsa denedğim için düzgünce paketleyip geri iade etsem dahi sıkıntı çıkar mı?

Çok teşekkürler şimdiden.

|
    |
    2- Hayir
    3- iade eder kac para odediysen onu geri alirsin fakat kargolar kitlendi iade etmeyi basarirsan sukret 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hocam kargoyu açarken biraz sert açmıştım. Fazla yırtık var poşetinde. Ama ürünü bir kez düzgün bir sekilde denedim olmayınca da katlayıp geri paketine koydum sizce sıkıntı yaratır mı bu? Daha önce böyle bir durum yaşadınız mı
    Çok teşekkürler bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Sohbet
kolayoto.com
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.