Şimdi Ara

[Yardım]Telekom- TTNET MUSTERI TC si

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar bir istekte bulunacağım. Hattımı telekoma taşıdım da telekom kampanya yapmış ttnet müşterisinin tc sini mesaj atınca fatura da 6tl indirim yapıyor 12 ay boyunca ve bir tc den 6 kişi faydalanabiliyor. öğrenciyim il dışın da. Ailemin evin de internet yok yurtta kalıyorum çevremdekilere sordum fakat millet o kadar korkmuş ki tc duyunca sanki borç para istemiş gibi kaçıyor anlamadım zaten bunlar kimlik fotokopilerini verdiler telekoma tc si de formaliteden istiyorlar demek istediğim o ki bana ttnet müşterisi olup tc kimlik numarasını verebilecek bir babayiğit var mi acaba?
    Bu da kampanya linki

https://bireysel.turktelekom.com.tr/turk-telekom-paketleri/kampanyalar/Sayfalar/cepte-buyuk-bayram-kampanyasi.aspx

Çok teşekkür ederim Yardımcı olacak kişiye eğer isterse gönlü rahat etmesi için ben de onunla bilgilerimi paylaşabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Vengeance_ -- 16 Mayıs 2016; 22:47:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ßß

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömürcan

ßß

İnsanlık daha ölmedi hocam bakarsın yardım edecek biri çıkar

• Yardım edebilecek biri var mı

• Türk Telekom mu.. Büyük geçmiş olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: _Vengeance_

Merhaba arkadaslar bir istekte bulunacağım. Hattımı telekoma taşıdım da telekom kampanya yapmış ttnet müşterisinin tc sini mesaj atınca fatura da 6tl indirim yapıyor 12 ay boyunca ve bir tc den 6 kişi faydalanabiliyor. öğrenciyim il dışın da. Ailemin evin de internet yok yurtta kalıyorum çevremdekilere sordum fakat millet o kadar korkmuş ki tc duyunca sanki borç para istemiş gibi kaçıyor anlamadım zaten bunlar kimlik fotokopilerini verdiler telekoma tc si de formaliteden istiyorlar demek istediğim o ki bana ttnet müşterisi olup tc kimlik numarasını verebilecek bir babayiğit var mi acaba?
    Bu da kampanya linki

https://bireysel.turktelekom.com.tr/turk-telekom-paketleri/kampanyalar/Sayfalar/cepte-buyuk-bayram-kampanyasi.aspx

Çok teşekkür ederim Yardımcı olacak kişiye eğer isterse gönlü rahat etmesi için ben de onunla bilgilerimi paylaşabilirim

Elbette yardımcı oluruz Hocam. Forum bunun için var. İnsanlık ölmedi daha.

TC dışında istediğiniz başka doneler varmı ?

Mesala ben böbreklerimi de kağıda sarıp gönderebilirim.

• Üstüne şirket kurulmasını istiyen deneyebilir

• tt bu o 6 tl yi senden keser diğerine yansıtır güven olunurmu bu tt ye :)
  • Herkese teşekkür ederim yardım eden birisi çıktı sağolsun yardımcı olmayanlara da birşey deme hakkım yok herkesin kişisel tercihi fakat konuya gelip de dalga geçenleri anlamıyorum amaçları nedir ne degildir onları da kınıyorum iyi günler herkese konu kapanabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.