Şimdi Ara

Yardım Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler nintendo olmadığı için pokemon oynayamıyorum iyi bi bilgisayarım var tarayıcı üzerinden veya kurulum yaparak oynayabileceğim bi pokemon oyunu varmı?

• Oynayabileceğin bir sürü oyun var. Gba oyunları,Nds oyunları bilgisayarda emülatör aracılığıyla oynanabiliyor. Biraz araştırırsan rahatlıkla bulabilirsin.

Tarayıcı üzerinden de pokemonwortex gibi oyunları oynayabilirsin. Ama uzun soluklu olmasını istiyorsan. Gba ile başla sırayla devam et ve nds ile bitir.
  • idrisovic İ kullanıcısına yanıt
    gba vd nds online oyunlarmı?
    bu pokemonvortex te hangi pokemonla başlasam daha iyi olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pr0gedys -- 28 Aralık 2013; 14:00:34 >
  • online oynamak istiyorsan pokemmo oyna

http://pokemmo.eu/downloads/
  • quote:

Orijinalden alıntı: pr0gedys

gba vd nds online oyunlarmı?
    bu pokemonvortex te hangi pokemonla başlasam daha iyi olur?

Bilgisayarda emülatörle oynuyorsun yani online değil. Ama en çok zevk alacağın oyunlar gba ve nds oyunlarıdır bence.

Hanig pokemonla başlarsan başla farketmiyor fazla. Zaten ileride hepsini yakalayabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pr0gedys

Beyler nintendo olmadığı için pokemon oynayamıyorum iyi bi bilgisayarım var tarayıcı üzerinden veya kurulum yaparak oynayabileceğim bi pokemon oyunu varmı?

Online istiyorsan bilgisayarına indirip Pokémon World Online oyna. Yok ben normal oynarım diyosan arkadaşın dediği gibi Google ye Pokémon GBA games yazsan çıkar zaten :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.