Şimdi Ara

Yardım Laptop soğutucu vidaları açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba laptopumun termal macununu yenileyecektim fakat bütün vidaları açtım hepsi aynı fakat 2 vida açılmıyor internette yaptığım araştırmalara göre bilgisayar ısınca açılması kolaylaşıyormuş fakat bilgisayarı 85 dereceye kadar ısıttım fakat yinede resimdeki iki vida açılmıyor şarjlı vidalama ile de denedim ama olmuyor açıkçası anakart olduğu için kaba kuvvet uygulamak istemiyorum termal macunu satın aldığım için bilgisayarcıya da götüremiyorum resimdeki iki vidayı açmak için önerisi olan varmı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Yardım Laptop soğutucu vidaları açılmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technolog2222 -- 16 Aralık 2020; 15:3:40 >

• Doğru tornavidayı kullanmadığın sürece açamaz .. açmaya zorlarsan hiç açma şansın da kalmaz. Üstteki vidaya tam oturacak sert uçlu bir yıldız tornavida satın. (Sert uçlu dememin nedeni adi çin mallarının tamamı alaşımlı madde kullanıyor kendinden sert cisimlerle karşılaştığında ucu bozuluyor) O vidayı açtıktan sonra alttaki yalama yaptığın vida için bir adet bildiğimiz balon gerekli. Balonu vidanın üzerine koy ve tornavidayı balonun üzerine koyup tornavida ucunu tam vidaya oturmasını sağla hafif baskı oluşturarak çevir açılsın...

• selimyuksel S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler deneyip size bilgi vereceğim.
  • selimyuksel S kullanıcısına yanıt

Teşekkür ediyorum bir vida için uyduruk tornavida işe yaradı fakat biri hala açılmıyor bunun için önerebileceğiniz bir tornavida var mı dır , ne tür olmalıdır acaba ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.