Şimdi Ara

Yardim !! JBL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaslar JBL wuffer ve anfi alimayı dusunuyodum arkadasımın yardımıyla fikrimi degistirdim

simdi ise 2x HERTZ 130 + SUBWOOFER KICKER COMP 12.4 + ANFI JBL CS 60.4+PAINER DEH 94P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagliemre -- 23 Ocak 2008; 15:06:53 >

• Öncelikle şimdiden hayırlı olsun diyorum ve cevaplarıma geçiyorum. Amfi tavsiyen hoşuma gitti 6 kanal bir amfi düşünüyorsun tebrik ederim güzel seçim ancak jbl gto-1002D diye bir model bildiğim kadarıyla türkiyede yok yada ben bulamadım. Söylemeden edemiycem wuffer değil subwoofer ordaki yazılış wuffersa özür diliyorum. Bunları evde mi arabadamı kullanıcaksın evde kullanıcaksan en az 40 amper bi adaptör lazım olacak bu amfi için sadece bass mı bağlamayı düşünüyorsun yoksa component filan bağlıycakmısın? Bass olarak 1020d yi öneririm yada P1222 yide önerebilirim şimdiden hayırlı olsun...
  • tessekurederim cevabin iiciin.. moskovada Sub wuffer olarak soylendigi icin o sekilde yazmisim.. bu ses sistemini arabada kullanmak istiyorum ve sadece subwoofer kullanmak istiyorum....

daha detayli cevap bekliyorum....aslinda turkiyeden almak istiyorum bu ses sistemlerini.eliftuningde ses sistemi herseyiyle beraber 600 ytl civarinda satiliyo hangiisi daha uygun olur bilmiyorum...

Elif tuning`in ankarada bayisi varmi ?????
  • varmı yokmu bilmiyorum ama intden siparis verirsin sonra bir ses sistemciye taktırırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagliemre

Selam arkadaslar JBL wuffer ve anfi alimayı dusunuyodum arkadasımın yardımıyla fikrimi degistirdim

simdi ise 2x HERTZ 130 + SUBWOOFER KICKER COMP 12.4 + ANFI JBL CS 60.4+PAINER DEH 94P

arkadaşım comp 12.4 değil direk 12 paıner değil pioneersistemi sabah ben kurduğum için ben bişey demeyim diyecek arkadaşlarda varsa buyursun

• Abi siz ne yaptınız kicker comp'a 60.4 takılır mı delirdiniz mi? bi de üstelik buna component takarsanız bu amfinin ömrü pek uzun sürmez. Zaten bass 250 rms köprüleyip kullansanız yine fazla bir sonuç elde edemezsiniz. Sadece bass için amfi istiyorsanız 75.2 işini fazlasıyla görecektir köprülediğinde 290 rms veriyor yani kicker comp için yetiyorda artıyor bile. Eğer bass ve componentle çalıştırıcaksan amfiyi o zaman 75.4 al derim. Sakın elif tuningden alma orda herşey çok uçuk fiyatlı oranın daha ilerisinde yiğit ticaret var oradan almanı tavsiye ederim (reklam değildir)...
  • arkadaşım jbl 60.4ün rms değeri 4 ohmda 2x160 kicker comp 12de 150 watt rms yanlışın varbunlarıda göz önünde bulundurarak yorumunu tekrar bi gözden geçirmen iyi olur diye düşünüyorum okadarda düşmedik rms değerlerini tutturamayacak kadar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.