Şimdi Ara

YARDIM!İphone şifremi unuttum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iphone şifremi unuttum touch ıd de etkisizleşti bu yüzden ne yapmalıyım İtunes'a giriyorum iphone u geri yükle diyorum Telefonunuzdaki iphoneu bul programını kapatın diyor!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkebasar -- 10 Ocak 2014; 15:12:27 >

• arkadaşlarrrrr
  • apple a mail atıp kayıtlı mail adresinize sııfrlama şifresi yollatabiliyorsunuz diye biliyorum
  • DFU moduna aldıktan sonra Restore yapmak sorunu çözebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkans55

DFU moduna aldıktan sonra Restore yapmak sorunu çözebilir.

dfu
  • iyi günler,2. el bir iphone 4s aldım fakat ilk sahibide ''tüm ayarları sıfırla'' şifresini hatırlamıyor internette biraz araştırdım fakat çözüm bulamadım dfu moduna alıp restore etmem söyleniyor fakat ben restore etmek istemiyoum çünkü en güncel sürümü yüklüyormuş cihazım ios 6.1.3 ben ios 7 ye geçmeden bu telefonu fabrika ayarları döndüremez miyim? ilginiz için teşekkürler
  • şifreyi her yanlış girdiğimde 60 dakika bekletiyor yada 60 dakika beklememek için bir program var mı ios 6 için
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkodav

iyi günler,2. el bir iphone 4s aldım fakat ilk sahibide ''tüm ayarları sıfırla'' şifresini hatırlamıyor internette biraz araştırdım fakat çözüm bulamadım dfu moduna alıp restore etmem söyleniyor fakat ben restore etmek istemiyoum çünkü en güncel sürümü yüklüyormuş cihazım ios 6.1.3 ben ios 7 ye geçmeden bu telefonu fabrika ayarları döndüremez miyim? ilginiz için teşekkürler

Telefona cozum bulabildin mi bulduysan bana da yardimci olursan sevinirim ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iclud şifresi ile iphonumu bul açık ise ve bu şifre unutulmuş ise cihazı daha çok kullanılamaz hale getirmeyin. Şuan için düzeltme ihtimali %0 :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır hocam bulamadım son çare ios 7 ye güncellerim yani restore yaptım cihazı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.