Şimdi Ara

YARDIM !! HTC FLYER'a HONEYCOMB YÜKLEMEK..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SELAM ARKADAŞLAR.. HTC FLYER 16 GB ALDIM AMERİKADAN GETİRTTİM.. ANDROİD 2.3.3 YÜKLÜ VE GÜNCELLEMELER KISMINDA BAŞKA GÜNCELLEME YOK DİYOR.. 2.3.4 BİLE YOK.. BENDE EN SONUNDA HONEYCOMB YÜKLEMEYE KARAR VERDİM.. ARANIZDA YARDIMI OLABİLECEK BİRİ VARSA LÜTFEN YARDIM ETSİN.. BÖYLE KULLANILMIYO YAW.. TELEFON İŞLETİM SİSTEMİ VAR VE ÇOK KÖTÜ GÖRÜNÜYO..

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER !!

• up... lütfen yardımmm....!!!!!
  • Merhaba, aşağıda verdiğim linkte Android 3.2 Tutorial var.Yani nasıl kuracağın,hangi programlar gerekli yazıyor.İngilizce biliyorsan yapabilirsin.(Tabi linkte uzman kişiler yapmalı uyarısı da var,ona göre)

http://www.redmondpie.com/download-and-install-android-3.2-honeycomb-on-htc-flyer-how-to-tutorial/
  • xda da araştırırsan bulursun dostum ben senin için bir göz gezdireyim bakalım

• Arkadaşlar internette heryere baktım ama bulamadım siz bana yardımcı olabilirsiniz diye düşünüyorum yurt dışından aldığım htc flyer a honeycomb yüklerken usb bağlantısı kesilince işlem yarım kaldı ve sadece bootloader a giriş yapabiliyor recover çalışmıyor sd card ile bişeyler yüklemeye çalıştım ancak sanırım doğru dosyaları yükliyemedim bana yardımcı olursanız sevinirim ne yapmam lazım veya hangi servise götüreyim :) tabi servise götürmeden kendim hallede bilirsem daha iyi olur şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.