Şimdi Ara

Yardım (elektronik mühendisleri)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen sene ÖSS ye girip İYTE elektronik ve haberleşme mühendisliğini kazandım. Bölümüm ingilizce olduğundan ve hazırlık binazı Alsancak'ta olduğundan hazırlık okumaya karar verdim. Ayrıca bolca boş zamanım olduğu için bir kursa gitmeye karar verdim. Ama ikinci bir dil için yabancı dil kursuna mı gitsem yoksa yazılım ve programlama kursuna mı gitsem karar veremedim.
    Size sorum yazılım kursu ileride mesleğimde bana yardımcı olur mu? Herhangi bir iş görüşmesinde işime yarar mı ? Ve de ne tür bir kursa gitmeliyim? Cevaplarsanız sevinirim..

• tamamen kendi kisisel gorusum ama madem bolca vaktin var, bu vakti programlama ogrenerek gecirebilirsin, henuz muhendislik dersleri almamis olsan da, ileride atilmayi planladigin bransla ilgili fikir edinmen ve cevre sahibi olman acisindan, arkadas-es dost araciligi ile duzgun bir sirketle baglanti kurarsan (git calis demiyorum, en azindan seni tanisinlar) yararli olabilir. derslerin basladiginda bu sirketlerdeki muhendis abilerin ;-) sana seve seve yardimci olacaktir, gerek bilgi, gerek techizat acisindan... ama cok ustlerine gidip canlarini sikma ok?
    okulun hayirli olsun...
  • ikisi de. elektronik anlamında ingilizce dışındaki dillere pek ihtiyacın olmaz.
    yazılımı kendin de öğrenebilirain kurs ne kadar mantıklı bilemedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesher kullanıcısına yanıt
    :D aga aradan 12yil geçmiş 12 yıl!!! :D adam mezun olup çoluk çocuğa karışmıştır. Artık emekliliğe dogru gidiyor :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostmanzero

:D aga aradan 12yil geçmiş 12 yıl!!! :D adam mezun olup çoluk çocuğa karışmıştır. Artık emekliliğe dogru gidiyor :D

sonraki sayfa diyecegime en son sayfa tusuna basmisim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.