Şimdi Ara

yardım bakarmısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler ben 25 lwl bir full int garment famale bir okcuya sahibim sorularım şu

1-)defansımın az olduğunu düşünüyorum 2 tane horse geldiğinde bazen yatırıyolar nasıl güçlü olabilirim

2-)kıyafetlerime nasıl element eklerim elementi nasıl yaparım

3-)ileride sword+kalkan a dönme şansım varmıdır nuker olabilirmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erensokar -- 27 Mayıs 2007; 12:02:03 >

• up plss
  • 1) Full ınt isen defance için armor giy ama dersin ki defance önemli değil vuruş önemli o zaman garment giy.
    2)Elementi yüzükçüden bi şey alıyon sonra y ye basıp aldığını koyuyon sonrada element olacakları koyuyon Fuse All diyon oluyo
    3)Eğer okda çok skill açmadıysan kolay olur ama tüm skilleri açtıysan zır olur zaten ilerde sword+kalkana dön bence senin için daha iyi olur ok skillini de yavaş yavaş düşürürsün

Bide okcu iyi değildir ona göre
  • 2 skill açtım 2 side max ilk açılan skill devil bow birde 2li oku açtım maxladım fire e verdim maxladım
  • Okun lwl ı kaç? (skill)
  • skill lwl 25 okcunun

birde tablet imi elemente cevirecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erensokar -- 27 Mayıs 2007; 12:08:24 >
  • Biraz zorlar belki ama yavaş yavaş indirirsin indirince gele sp leri fire ya da ligth a ver nukeleri açmak için
  • tablet i elemente çevirecem değilmi şunu biraz açarmısın birde yardımların için saol
  • Tableti elemente çeviremiyon
    Ama tabletle elementleri birleştirince stone yapıyon;
    1)İlk önce tablet bul.
    2)Tabletin altında yazılar yazıyo earth 5'den şu kadar fire 2 den şu kadar felan filan o elementleri buluyon
    3)"y" ye basıyon sonra tableti koyuyon elementleride Fuse All diyon
    4)Tablet stone hâline geliyo
    5)Basacağın ıtemi alıyon (ama bazı tabletler sadece silahlara, kıyafetlere, takılara basılıyo. Yani hepsine basılmıyo) "y" ye basıyon yine üstte bölümleri var 2 bölümü var 2. den (mor olandan) koyuyon ıtemi sonrada stoneyi basıyon

Bu işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: samet1541

Tableti elemente çeviremiyon
    Ama tabletle elementleri birleştirince stone yapıyon;
    1)İlk önce tablet bul.
    2)Tabletin altında yazılar yazıyo earth 5'den şu kadar fire 2 den şu kadar felan filan o elementleri buluyon
    3)"y" ye basıyon sonra tableti koyuyon elementleride Fuse All diyon
    4)Tablet stone hâline geliyo
    5)Basacağın ıtemi alıyon (ama bazı tabletler sadece silahlara, kıyafetlere, takılara basılıyo. Yani hepsine basılmıyo) "y" ye basıyon yine üstte bölümleri var 2 bölümü var 2. den (mor olandan) koyuyon ıtemi sonrada stoneyi basıyon

Bu işte

çok uzun işmiş yaa :S

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.