Şimdi Ara

yardım arkadaslar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar yardımınız ihtiyacım var benim bir harici hdd var içinde onemli bilgilerim var ama hdd kafa vuruyor bunun içindekin verileri almam lazım yapan varsada olur ucretli saygılar hdd 1.5 tb segata

• internette araştır "veri kurtarma" diye ismini hatırlayamadığım bir firma vardı ataşehirde onlar yapıyor bir ara gittim yaptırdım çunku, 2-3 sene önce. Laptopun diski arızalanmıştı orada yaptırmıştım içindekileri bilgileri almışlardı, sonra çöpe gitmişti tabii:) dudullu gümrüğun karşısında ara sokaktan giriyorsun oralarada bir yerde (ya 100 dolar yada 200 dolar vermiştim ikisinden biri onuda tam hatırlamıyorum) öyle hayalle gerçek arası oraya gidip yaptırmıştım yani o kadar para verdikten sonra insan unutmak istiyor sanırım bunu:))))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qujaga

internette araştır "veri kurtarma" diye ismini hatırlayamadığım bir firma vardı ataşehirde onlar yapıyor bir ara gittim yaptırdım çunku, 2-3 sene önce. Laptopun diski arızalanmıştı orada yaptırmıştım içindekileri bilgileri almışlardı, sonra çöpe gitmişti tabii:) dudullu gümrüğun karşısında ara sokaktan giriyorsun oralarada bir yerde (ya 100 dolar yada 200 dolar vermiştim ikisinden biri onuda tam hatırlamıyorum) öyle hayalle gerçek arası oraya gidip yaptırmıştım yani o kadar para verdikten sonra insan unutmak istiyor sanırım bunu:))))))

Teşekkür ederim ilgi alakana hafta sonu Mecidiyeköy yolu göründü sanırım ))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.