Şimdi Ara

yardım!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyuna ID ve pass. yazdıktan sonra karsım a bu cıkıyo msn virüs proglarını hepsini kapatıyorum ama yinede bu cıkıyo ne yapmam lazım
    yardım lütfen....

bu konuyu arattırdım ama bulamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guilty90 -- 13 Ağustos 2006; 20:22:05 >

• kardes aynı sorun bendede var bilen varsa yardım plss saat 12 den beri ugrasıorum
  • herkez gereksiz topicler le uğrasıyo zaten nerde gereksiz oraya demeyi biliyo yardım istenince nedense kimse bi yorum yazmıyo

bu sölediğim herkez için gecerli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guilty90 -- 13 Ağustos 2006; 20:37:58 >
  • yardım edicek yoqmu su koca forum da ya
  • Xtrap Klasorunde Bir Değişiklik Var.. Restart At Sorun Düzelmesse Sıfırdan Kur..
  • quote:

Orjinalden alıntı: KLC

Xtrap Klasorunde Bir Değişiklik Var.. Restart At Sorun Düzelmesse Sıfırdan Kur..

2 sinide yaptım ama işe yaramadı 2 gün önce bilgisayara format attım sonra yüklediğimde bu sorunla karşılastım sildim bi daha yükledim ama sorun hala devam etti dün aksam bi daha girmeye calıstım girdi ama bugün yine aynı hata cıkmaya basladı! anlamadım
  • Oyunu Unİnstall Et.. AntiVir lerin Hepsini Kaldır.. Sonra Oyunu Tekrar Kur... ( Sıfırdan Sitedeki 400Küsür Mb lik Setupla.. ) Oyunu Kurduktan Sonra AntiVir lerini Kur..
  • kardes işe yaramıo
    5 inci oluo
  • bide başka bi yerden xtrapla ilgili dosyları kopyelemei dene
  • sorun cok kolay format c:/q
  • kardes format atmayı bılmıosam ne yapcam
    yada attıgım zaman yıne olmassa ne oclak
    ama yınede saolun
  • quote:

Orjinalden alıntı: CooLFiR3

kardes format atmayı bılmıosam ne yapcam
    yada attıgım zaman yıne olmassa ne oclak
    ama yınede saolun

Fotmat Atmamayı Bilmemek Diye Birsey Yok.. Win98 Zamanındaydı Onlar.. Artık Xp Cd sini Takıyosun.. Oyun Kurar Gibi Herseyi O Gosterio Sana Zaten... Eger Formattan Sonrada Düzelmesse Koxp Acmadan Girmeyi Dene
  • GOLDFALCON başka yerden xtrap ı kopyala derken muhabbetını bıraz acsana mesela nasıl yapılcak anlatırmısın
  • bir arkadaşından Xtrap Klasörünü sana yollamsını iste, kendininkinin üstüne yapıştır. belki olur
  • aga benım arkadaslar knight oynom die beni dövcekler nerdeyse a.q bide bunu sölersem knight bi 70 lwl ini daha kaybetmesini kimse istemez neyse kardes sen atsana su dalgayı sana zahmet be
  • aga :S dalga :S :S a.q :S :S :S
    İlk Defa Kullaniorum.. Bu Simgeyi Dilerim Son Olur...
  • beyler bu olmadı yine :S sitesinden full clienti ni indirdim ama yine aynı hata cıkıyo... ne yapmam lazım
  • bi yardım edicek yoqmu kaldım böle 2 gündür oyuna giremiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.