Şimdi Ara

yardım!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oncelıkle herkese slm. mesaj yolluyorum ancak ıletım raporu yok bulamadımda bılgısı olan varsa yardım ederse sevınırım.bırde telefonun zıl sesı sevıyesı en yuksekte bıle cok asırı degıl normalmı?

• İPHONEDA İLETİM RAPORU YOK!!!!
  • tesekkurler.ya hersey var bunları nasıl atlamıslar anlamadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: apple_store

İPHONEDA İLETİM RAPORU YOK!!!!

Daha once de yazmistim, caresi soyle; (Turkcell icin)
    Mesajin basina *N# koyup oyle yollayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xman958 -- 27 Ocak 2008; 23:06:33 >
  • emin miyiz bu konuda?
    iletim raporu aslında gsm operatörünün bir özelliğidir telefon sadece raporu ister, yani oem olmayan bir sms programı ile
    rapor istenebileceğini düşünüyorum.
  • arkadaslar pil seviyesini % olarak gosteren bır program duymustum ısmıde sanırım
    (Aqwoah Battery) bunu yuklemek ıcın tam olarak ne yapmam gerekıyor nereye ne yazmam gerekıyor adım adım yardımcı olursanız sevınırım baya acemıyımde bu konuda sımdıden tesekkurler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xman958

quote:

Orjinalden alıntı: apple_store

İPHONEDA İLETİM RAPORU YOK!!!!

Daha once de yazmistim, caresi soyle; (Turkcell icin)
    Mesajin basina *N# koyup oyle yollayin.

off biliorum onu da özellik olarak yok ayrıca bu tür topiclerden de bıktım bıktım yine bıktım
  • bu arada msj basına *N# koyup yollayınca bırsey degısmıyor numaranın basına koy demek ıstedıysen orayada koyulmuyor.nasıl oluyor anlamadım:(
  • oo pardon turkcell dedıgıne dıkkat etmemısım benım hattım vodafone :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: sirzo

oo pardon turkcell dedıgıne dıkkat etmemısım benım hattım vodafone :(

Turkcell'i sonradan ekledim de ondan goremediniz.
  • bu konudada yardımcı olursanız sevınıırm. pil seviyesini % olarak gosteren bır program duymustum ısmıde sanırım
    (Aqwoah Battery) bunu yuklemek ıcın tam olarak ne yapmam gerekıyor nereye ne yazmam gerekıyor adım adım yardımcı olursanız sevınırım baya acemıyımde bu konuda sımdıden tesekkurler
  • Forum konu başlıklarını bi incelerseniz,ilgili bölüm konularında bu tür applicationlar var.

quote:

bu konudada yardımcı olursanız sevınıırm. pil seviyesini % olarak gosteren bır program duymustum ısmıde sanırım
    (Aqwoah Battery) bunu yuklemek ıcın tam olarak ne yapmam gerekıyor nereye ne yazmam gerekıyor adım adım yardımcı olursanız sevınırım baya acemıyımde bu konuda sımdıden tesekkurler
  • quote:

bu konudada yardımcı olursanız sevınıırm. pil seviyesini % olarak gosteren bır program duymustum ısmıde sanırım

Programin adi "Extended Preferences"
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.