Şimdi Ara

Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şuan hazırlıktayım bilgisayar mühendisliği okuyacağım sizce macbook pro mu yoksa dell latitude 7410 mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bendede max 6000 bütçe var kimse bana yardimci olmuyor kardeşim bilerek yorum yaptimki konunun etkileşimi artsin
  • fakirdoktor F kullanıcısına yanıt
    merhaba kardeşim sende söyle ben yardımcı olurum sanada
  • Ben olsam o paraya dell almazdım kardeşim dell hakkındaki şikayetlere bakarsan beni daha iyi anlarsın hem macbookun ekranı flnda 2k daha iyi görüntüsü fln var ben yakında inş m1 macbook air alıcam zaten o yüzden ben macbook pro derim
  • ulas fidan U kullanıcısına yanıt
    Valla max 5500-6000 tlm var , ne nedir hangisi iyidir hic bilmiyorum ne almalıyım hangisi indirimdedir gram fikrim yok kullanim amacım öğrenciyim ders için alacagim oyun oynamasamda taş çatlasin ayda yilda 1 csgo oynarim (oda bilgisayarım kaldirabilecekse) . Valla hicbilmiyorum yardimci olursan cok sevinirim
  • fakirdoktor F kullanıcısına yanıt
    merhaba kardeşim ben senin istediğin gibi bir laptop buldum.Oyunda oynatıyor csgo oyununu bu laptopda oynayabilirsin rahat bir şekilde.Şık bir model küçük güzel görünümlü. Kardeşim ama maalesef 6.3k 300tl daha fazla fiyatı var bulabildiğim en uygunu .Bu laptop seni üzmez inşallah isteklerin için çok iyi bir laptop. bak yapabiliyorsan gerekirse 1-2 ay bekle para biriktir 300 tl için bundan vaz geçme. inşallah yardım edebilmişimdir sana hayırlı günler.

link:
    https://www.hepsiburada.com/huawei-matebook-d-14-amd-ryzen-5-3500u-8gb-256gb-ssd-windows-10-home-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000XG727?magaza=Huawei%20T%C3%BCrkiye&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&isFashion=true&gclid=EAIaIQobChMIzv2X8LGN7gIVjEiRBR20ywYqEAQYBCABEgLnVPD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulas fidan -- 9 Ocak 2021; 2:3:54 >

• ulas fidan U kullanıcısına yanıt
    Valla hocam 14 inç ve windows yuklu pc olduğu için almadim bu bilgisayari ve bide 6bin cidden aştı bütçemi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.