Şimdi Ara

yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • onixon marka adsl aldim,xp kullaniyorum,bağlanıyor,bir iki sayfa açıp sonra duruyor bağlantı,ama bilgi kısmına bakınca hızla ilerliyor download ve upload,başka bir xpde denedim sonuç aynı,neden olabilir?teşekkürler.

• Valla kardeş Birçok alternatif var PC deki browser i bi yeniden kur. Yada hatta LAG vardır. Belki modemle alakalı bir problemdir. Yada güvenlik problemi vardır....

Deneme yanılma yapıcan ama bana daha çok modem problemi gibi geliyor...
  • modemi kurarken xp testini geçemedi yazısı çıkıyor,neden acaba?
  • XP nin donanım testinden geçememiş modemi aldığın yere götür orası kursun bakalım....
  • XP NİN TEST OLAYI ÖNEMLİ DEĞİL ,KİMSE İPLEMİO AÇIKÇASI XP DE DRİVER SİGN OLAYINI BİR SÜRÜ FİRMA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrey -- 17 Kasım 2004, 10:46:27 >
  • bir kaç sayfa açıyor,mesela foruma giriyorum,şifreyi yazıyorum ama hem çok yavaş hem bağlantı gidiyor,fakat gönderilen alınan kısmı devam ediyor hiç sayfa açmasam da devam ediyor 2milyon byte falan oluyor ve ortada hiç bir sayfa yok.
  • O ZAMAN SENDE DE SPY ,TROJAN ........ VB GİBİ ŞEYLER VAR

BNAĞLANTINI BİR PROGRAM EMİYOR ,HARCIYO

VİRÜS PROGRAMI BİDE SPY BULUCU PROGRAMIN VAR MI
  • iki tane bilgisayarda denedim ikisinde de aynısı oldu,birini daha yeni sıfır aldım pcnin,açıp ilk adslyi denedim,virüs nasıl olacak ki?spy programı yok virüs programı da.Ama emilen bişeyler var ama,sebep hatlardan olabilir mi?daha önceden dial up ile bağlanıyordum ve sorunsuzdu dün dial up denedim o da önce bir kaç sayfa açtı sonra gene byteler ilerliuyor ama sayfalar açılmıyor.
  • eğer bilgisayarı yeni aldıysan ve xp kurduysan xp nin otomotik olartak update seçeneğini açık unutmuşsındur belki o sürekli download yaptığı içindir

• xp yüklüydü zaten,otomatik update bağlantıyı tamamen kesebilir mi?nasıl kapatabilirim?iki tane modem aldım birini yan komşuya,onlarda 98 var ve sorunsuz bağlandık,teşekkürler.
  • bunu ; bilgisayarım a sağ tıkla ordan görüceksin güncelleme gibi bir sekme vardır , orda açık mı deil miş bir kontrol edersin,
  • kapalı yaptım ama sonuç gene aynı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.