Şimdi Ara

Yapım Aşamasına Geçilen 70 Vita Oyunu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Modernova

O zaman problem yok ama kimse konsollarina birsey dedirtmiyor. Mesela ben de hep kabul ederim 3DS'de aksiyon oyunu yok bir tane disinda. Ama millet Vita'nin eksisi soylenince kabullenemiyor hakkimizda yalan atiyor.

Neye para veriyolarsa doğal olarak onu destekliyolar.Bendede vardı o hastalık bi ara (hastalık diyorum çünkü harbiden öyle bişey ) . Kimseye bi faydası olmuyor üstünlük tartışmalarının.

• @modernova dodomoco ne alaka ben anlayamadım?Amerika filan demişsin ama.Konuyu bu şekilde mi sabote etmeye çalışıyorsun.Ayrıca XipleDipple mısın nesin klavye erkekliği yapma.Gerçek hayatta ezilenler burda gelir artiz olur başımıza...
  • @Modernova istersen ekle beni Xbox Live'da.Ama Gold üyeliğim yok.Bilmeden konuşuyorsun.Gamertag:Darkbetter
    Bence Xbox Live'ın hiç bir artısı yok.Sadece DLC'leri puanla alıyorsun o iyi.
  • Misafir sen adini aciklayamiycak kadar eziksin.
    Onemli olan gold uyelik zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetoguzderin -- 14 Eylül 2011; 17:32:05 >
  • @Modernova ben 5 aylık gold üyelik vardı makinede,bitti.Hiç artısını göremedim.Aynı sistem.Sadece DLC'lerimi puanla alıyordum o kadar.Başka hepsi aynı PSN ile.Bilip bilmeden konuşuyorsun ya...
    Üstelik Vita'dan Xbox360'ın online'ına kadar getirdiniz ya,helal olsun yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _giray_

@Modernova ben 5 aylık gold üyelik vardı makinede,bitti.Hiç artısını göremedim.Aynı sistem.Sadece DLC'lerimi puanla alıyordum o kadar.Başka hepsi aynı PSN ile.Bilip bilmeden konuşuyorsun ya...
    Üstelik Vita'dan Xbox360'ın online'ına kadar getirdiniz ya,helal olsun yani.

Assassin's Creed'den kavga cikardiniz yahelal olsun.
  • Ya ne fanboyluk yapıyorsunuz be. İsteyen 3ds alır, isteyen Vita alır, isteyen ikisini de alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bario_gun7

Ya ne fanboyluk yapıyorsunuz be. İsteyen 3ds alır, isteyen Vita alır, isteyen ikisini de alır.

• bitane adam akıllı oyun yok :)
  • Troll mü ben
    Ben wii beğenmeyip satıp xbox alan adamım
    Psp de var ps vitada onsipraris ettim
    Siz kendimiz trollsunuz
    Kendinizi kandırmaya devam edin troller
    7 yil sonra aynı tartismayı gene yapıcaz
  • Bariogun1+
    misafir senin konuşmaya hakki yok
    Asıl troll sensin
    Senin gibi troller olduğu sürece insanlar sonyden sogumaya devam edecek
  • @blizzard3 bi tane adam akllı oyun yokmu ? -__-
    Çünkü FF X,Uncharted,Fifa,LBP ve daha niceleri var.
    (3DS'in de oyun kütüphanesi geniş,ondada güzel Remake'ler var.)
  • Ya tamam tartışmayın artık bi konsollarınızla mutlu olun bi huzur ya.
  • cok sacma oyunlar var ben bir sony ci olarak bu kadar güzel bi konsolun bu kadar sacma oyunlar olduguna inanamıyorum zaten psp oyunlarına bu kadar önem verseler vitaya gerek yokdu büyük ihtimal psp olanlar vita isticek onun kırılması falan dersek 2 yılı bulur SxT PSP ye cıkartsalar daha ii olacaktı capcom işte
  • @Misafir aslında arada güzel yapımlar da mevcut. Ayrıca çoğu oyun adını duymadığımız oyunlar, başarılı olabilrler.
  • 3ds son derece iyi bir konsol tek hatası çıkış oyunlarıydı...Vita da bu sıkıntı yok AMA vita çok yüksek fiyattam satılıyor ki bu dez avantaj...Fiyatını hakeder mi diye sorarsanız yanıtım EVET...

Ve arkadaşlar nedir bu 3ds e düşmanlığınız...Gayet hoş bi konsol...

Bu arada sony fanboylarıyla da nintendocular saçma sapan yere kapışmasın...İki konsol da iyi iş çıkarıcak !
  • Tomb Raider ve Assassin's Creed gibi efsane seriler nasıl olmaz? :(
  • Hello Kitty var ya.. Allahım... nasıl bir iş bu? :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.