Şimdi Ara

Yapıkredi Play karta Mavi'de 150 liraya 50 lira hediye (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
10
Favori
11.133
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki puan yüklendi mi ? 7 aralıktan önce yüklense iyi olacak.
  • 12 kasımda alışveriş yaptım kasiyer taksit olsun mu dedi 3 taksit olsun dedim ödemeyi yaptım anında sms geldi sonradan baktım peşin alışverişlerde geçerli diyor gelen sms bu “TEBRIKLER. PLAY MAVI KAMPANYASINDAN 50 TL PUAN KAZANDIN. PUAN TARIHLERINE YAPIKREDIPLAY.COM.TR'DEN ULASABILIRSIN B002”

Yatmama durumu olabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seas79

12 kasımda alışveriş yaptım kasiyer taksit olsun mu dedi 3 taksit olsun dedim ödemeyi yaptım anında sms geldi sonradan baktım peşin alışverişlerde geçerli diyor gelen sms bu “TEBRIKLER. PLAY MAVI KAMPANYASINDAN 50 TL PUAN KAZANDIN. PUAN TARIHLERINE YAPIKREDIPLAY.COM.TR'DEN ULASABILIRSIN B002”

Yatmama durumu olabilir mi?

Peşin demiyor tek seferde diyor yanılmıyorsam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • “Tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri peşin alışverişlere 50 tl puan hediye edilecektir” diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 16 Kasım 2017; 21:20:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar play icin sadece uni ogrencileri mi basvurabiliyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Hayır,herkes başvurabilir.Mevcutta kredi kartınız varsa programını değiştirerek Play'e dönüşüm sağlayabilirsiniz.

• selam
    kampanyadan kazanıp kazanmadığımızı uygulamada görebiliyor muyuz? taksitli alışveriş yaptım, kazandınız diye mesaj geldi diye hatırlıyorum, ama burda bazı arkadaşlar taksitlide kazanılmıyor diyordu. uygulamadan kontrol edebilir miyiz?
  • 159 tllik bir kot var yardimci olabilecek var mı?

• Mavi, hangi kargo ile gönderim yapıyor?
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Yurtiçi kargo

• yapıkredi world gold mu play mı daha avantajlı hocam. şuan gold var geçmek istesek yaş şartı olmadan geçilir mi

• Merhaba,

Play'le tüm World kampanyalarından faydalanabilirsiniz.Bazı kampanyalar sadece Play ve Opet karta özel olduğundan kart çeşidi değiştirerek yine faydalanılabilir.Play sadece öğrenci kartı değil,yaş sınırı yok,herkes kullanabilir.Diğer tüm kart çeşitleri aynı,baskıları farklı sadece.

• Taksitli işlem yapanlara anlaşılan puan yatırmayacaklar gibi duruyor.

Muhtemelen kampanya şartlarına peşin işlemi sonradan ilave ettiler. Kampanya görselini alan var mı acaba ?
  • Taksitli işlemler kampanyaya dahil değilmiş.
  • Peşin aldım. 50 tl puan mesajı geldi ardından taksitlendirelim mesajı geldi 3 liraya taksit yaptım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • peşin aldım mesaj falan gelmedi
  • Ben dün yaptım alışverişi daha mesaj gelmedi size ne zaman gelmişti?

• Ben iki hafta once yaptim mesaj gelmedi. Tek seferde 160 lira mavi.com tek cekim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesaj gelmedi fakat mh aradım kampanya koşullarını sağladığım bilgisini aldım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.