Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (1041. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.935
Cevap
253
Favori
692.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10391040104110421043
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gönderdim katılımınız alındı mesajı gelmedi müşteri hizmetlerini aradım ordan manurl katılım sağlayabiliriz dediler yapın dedim manuel yaptılar müşteri hizmetlerinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nuvo internet şubesinin yeni üyelik linkini göremedim.
    Online işlem merkezine sorduğumda yeni üyeliğin açılmayacağını, şimdilik eski üyeler kullanmaya devam edeceğini söyledi.

Muhtemelen kampanya vs çıkmaz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fth

Nuvo internet şubesinin yeni üyelik linkini göremedim.
    Online işlem merkezine sorduğumda yeni üyeliğin açılmayacağını, şimdilik eski üyeler kullanmaya devam edeceğini söyledi.

Muhtemelen kampanya vs çıkmaz artık.

Benim de kartı yenilettim. TLcard geldi. Nuvo tanımlıymış.

Nuvo artık ölü sayılır bence. Tek avantajı üyelere hesap işletim ücreti ile havale ve eft ücreti ödetmemesi olacak.
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    Bu avantajda ne zamana kadar belli değil, her an bitirebilirler, hiç güven verici değil.

Özet olarak bundan sonra Yapı Kredi Nuvo nun ipiyle kuyuya inilmez.
  • Yapı kredi Play TLcard alsam öğrenci belgesiyle hesap işletim ücreti ve yıllık ücret öder miyim? Sitesinde bulamadım.
  • Kardeşim için nuvo çıkartalım dedik üye ol bölümünü bulamadım.
    Müşteri Hizmetlerini aradığımda yeni üye almıyoruz artık dediler.
    en para kartım vardı iyiki kapanırsa onunla devam ederim
  • Mart ayını puanları tahmini olarak ne zaman yatar? 25/5 kampanyasından acaba?

• Bu ay puan kampanyası devam ediyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

Bu ay puan kampanyası devam ediyor mu?

denedim hata mesajı geldi
  • Zamanında üşengeçlik yapıp Nuvo'ya başvurmadık. Şimdi üyelik alımına kapatılmış. Kampanyaları da fena değil.

• quote:

nuvo'nun diğer konusunda, mh'yi aramış sormuşlar. mart'ta devam ediyordu ama nisan'da ve bundan sonrasında kampanya artık yok demişler. yani kampanya kesin olarak bitti diyebiliriz.
  • üye alımına kapatıldı, kampanyaları da bitti. bir özelliği kalmadı. arkadaş güncellenecek demişti ama pek öyle durmuyor. bundan sonra yanlışlıkla yapı kredi internet sitesine ya da mobile girmeyin, zaten girince iptal oluyordu ama bundan sonra bir daha nuvo'ya geri dönemezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 3 Nisan 2017; 0:44:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

nuvo'nun diğer konusunda, mh'yi aramış sormuşlar. mart'ta devam ediyordu ama nisan'da ve bundan sonrasında kampanya artık yok demişler. yani kampanya kesin olarak bitti diyebiliriz.

tl card kampanyalarından yararlanılıyor
  • quote:

üye alımına kapatıldı, kampanyaları da bitti. bir özelliği kalmadı. arkadaş güncellenecek demişti ama pek öyle durmuyor. bundan sonra yanlışlıkla yapı kredi internet sitesine ya da mobile girmeyin, zaten girince iptal oluyordu ama bundan sonra bir daha nuvo'ya geri dönemezsiniz.

Ben giriyorum sürekli iptal olmuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

quote:

quote:

tl card kampanyalarından yararlanılıyor

ben nuvo'ya özel kampanyalardan bahsetmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

üye alımına kapatıldı, kampanyaları da bitti. bir özelliği kalmadı. arkadaş güncellenecek demişti ama pek öyle durmuyor. bundan sonra yanlışlıkla yapı kredi internet sitesine ya da mobile girmeyin, zaten girince iptal oluyordu ama bundan sonra bir daha nuvo'ya geri dönemezsiniz.

Ben giriyorum sürekli iptal olmuyor

benim bir arkadaşta sürekli mobilden webden giriyormuş iptal etmiyorlar.
    benim sadece yapı kredi kartı + nuvo var, o yüzden yapı kredi sitesine girmem için bir sebebim bir avantajı yok benim için. zaten nuvodan her işimi halledebiliyorum.
  • Beceremediler enpara cepteteb ikilisi tum fiyasayi supurur bu saatten sonra yetismek imkansiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 25/5 kampanyasında puanlar yüklendimi mart ayı için? İnternet şubesine baktığımda 0 yazıyor o kadar alışveriş yapıyoruz 0 görünüyor. Nasıl öğrencez? Bu dandik bir banka görmedim. Enpara ve cepteteb siler süpürür bu dandik bankayı

• Ben de sms mesajını yazıp yolladım iki kere ikisinde de hata verdi ama sms ücretini kesti. Müşteri hizmetlerini aradım bu kampanyamız sona erdi dedi. E niye sms ücretini kesiyorsunuz o zaman hadi kestiniz gelen hata mesajına kampanya sona erdi yazın bi daha müşteri hizmetlerini aratıyorsunuz müşteri temsilcisine bağlanmak da çok zor. Fuzuli uğraş veriyoruz. Enpara kartım var hiç kullanmıyorum boşta duruyor onda varsa güzel kampanya ona geçeyim beyler?

• cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Konuya geçen gün yazmıştım keşke okusaydınız hocam. Boşuna SMS atmışsınız....
  • 
Sayfa: önceki 10391040104110421043
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.