Şimdi Ara

Yapikredi emekli promosyonunu 7500TL yaptı. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
9
Favori
14.800
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gece E devlet üzerinden işlem yaptık,YKB müşteri hizmetlerine ulaşılamadı.Gündüz müşteri hizmetleri vasıtası ile banka için gerekli onayları sözlü olarak verdik ve işlem tamam dedi.Şubeden yapmadık yani.

• exqwerex E kullanıcısına yanıt

Var.E-devlet ve ardından müşteri hizmetlerini arayarak banka için gerekli onayları sözlü olarak verip hallettik.En azından müşteri temsilcisi olay tamam dedi.Sadece otomatik fatura talimatı kaldı onu da maaş yatınca olabilir isterseniz şimdi ben alayım dedi,ben dursun dedim.

• bugün telefon ile yapı kredi arandı, bağlanmak biraz uzun sürdü yaklaşık 30dakika ama bankaya gitmeden tüm işlemler telefon ile kolayca halledildi ek promosyon kredi kart ve referans yapıldı toplamda 7500 ek promosyon ile de 250 daha gelirse eylül ayında 7750 tl olacak ama bu ay eski bankaya yatacak eylülde Yapıkredi ye yatar...ayrıca e-devlet e de anında düştü bunun için bir şey yapmanızada gerek yok;

sonuç telefon ile işler daha kolay...

• Tomcruise55555 T kullanıcısına yanıt
    Genel olarak soruyorsanız. ENPARA kesinlikle en iyisi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • referans olana puanlar 250 tl maas yatınca mı aktarılacak acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi narsess -- 6 Ağustos 2022; 20:12:13 >
  • Müşterisi olanlar internet şubeden yapamıyor mu? Emekli aylığı taşıma diyorum sadece bilgileri gösteriyor başvuru vs yok.

İlk önce e devletten mi taşımak lazım?

• reDsbLacKSK R kullanıcısına yanıt

Ben öyle yaptım.Önce E devlet den,sonra internet şubesine girdim ama onay kısımları aktif olmadığı için yapamadım,müşteri hizmetlerini aradım.Orayı arayınca,emekli promosyon bölümünü bağlıyorum diyenler bağlayamadı.Son aradığımda bir müşteri temsilcisi sağolsun,kendisi sözlü onay alarak halletti.

• old horizon kullanıcısına yanıt
    Hocam yaşı ilerlemiş anneler - babalar telefonla biraz zorlanır. Uygulama üzerinden olsa daha kolay olurdu:)

• Telefonla 7-8 dakikada hallettim. Yaklaşık 2200₺ cayma bedeli çıktı. Promosyon 3 iş günü içinde yatar dedi. Ama hesabıma önce 2200₺ cayma bedelini atmalı mıyım, yoksa caymayı düşüp mü promo yu yaptıracaklar bunu sormayı unuttum. Her ihtimale karşı 2200₺ bulundursam mı bugün ve yarın hesapta? Bilgisi olan?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Jayus kullanıcısına yanıt

aynen öyle, bankaya gitmeden, telefonla ya da görüntülü konuşmadan sadece internetten yapabileceğimiz geçiş yok mu

• ekdellal kullanıcısına yanıt

2200 tl.hesapta dursun zararı olmaz en azından

• CUMHUR45 kullanıcısına yanıt
    Hiç işlem yapmadan. Direk aradık 3 dakika da hallettik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reDsbLacKSK -- 7 Ağustos 2022; 23:32:41 >
  • Emeklilere çıkarılan world karta aidat ücreti alınıyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar annem yaklaşık olarak 4 ay önce Ak banka taşıdı 3.500 promasyon aldı.
    Şimdi çıkıp tekrar girelebilir mi ya da başka bankaya geçebilir mi?

• J.sins kullanıcısına yanıt
    Evet isterseniz akbanktan kalan 3.500₺ ek ödemeyi talep edebilir veya akbanka aldığınız 3.500₺’yi iade edip yapıkredi vb bankalara taşıyabilirsiniz. Herhangi bir sorun teşkil etmez

• uzaypatronu kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam teşekkür ederim.

• bsm248 B kullanıcısına yanıt

aynne bende merak ettım eft felan ucretlı mı acaba?

• geçen hafta 5 emekliye referans olduk.

benim 1.250 tl ilk maaşları hesaplarına yatınca mı hesabıma geçer?

• old horizon kullanıcısına yanıt

Referans kodu nerden nasıl alıyoruz acaba?

• narsess kullanıcısına yanıt

kesin bilgi düzenli eft hariç eft ücretli

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.