Şimdi Ara

Yapı Kredi Cüzdan'ın 1. yaşına özel 100 TL indirim.(KAMPANYA BİTTİ!) (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.297
Cevap
72
Favori
100.503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sorunu anlamak çok zor.
    şok market hediye kart ile yapmak istiyoruz çünkü şu an alacak o kadar eksik yok.
    150 ye tamamlayıp şok için ekstra 20 tl puan kampanyasına katılmak istiyoruz.
    100 tl iade almak istiyoruz,
    %25 25 tlye kadar puan kazanmak istiyoruz
    birde world genel kampanyaya dahil olsun istiyoruz
    hediye kartın her şubede bulunmaması ayrı bir sıkıntı.
  • Bende şok mağazasından

161 tl lik alışveriş yaptım.

Yanlız ilk seferde olmadı.

2.denemede oldu.

Cüzdana baktım.

2 işlem var ama fiş 161 tl lik.

2 provizyon görünüyor.

İnş. Bi sıkıntı olmaz.

Düzeltirler değilmi?
  • Arkadaşlar daha önce temassız ödeme yaptım ama kart ile okutup geçmişlerdi hızlıca, kampanyaya katilsam sıkıntı olur mu
  • An itibariyle maltepe park içindeki Carrefoursa da mobil temazsız ödeme ile alışveriş yapılmıştır kasiyerler konuya pek hakim değil akbank posu kullanarak mobil temassız ödeme yapılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: serin_su842

quote:

Orijinalden alıntı: aykutali

sorunu anlamak çok zor.
    şok market hediye kart ile yapmak istiyoruz çünkü şu an alacak o kadar eksik yok.
    150 ye tamamlayıp şok için ekstra 20 tl puan kampanyasına katılmak istiyoruz.
    100 tl iade almak istiyoruz,
    %25 25 tlye kadar puan kazanmak istiyoruz
    birde world genel kampanyaya dahil olsun istiyoruz
    hediye kartın her şubede bulunmaması ayrı bir sıkıntı.

Hocam kampanyalar şu şekilde değil mi ?

100 tl iade
    harcadığın bu 100 tl için %25 kampanyasından + 25 tl worldpuan
    bir de 150 tl alışveriş yaptığın için 20 tl worldpuan kampanyası

toplam 145 tl indirim yapıyor ancak millet direk 6 adet 25 tl lik hediye kartı aldığını söylüyor ya onu anlamıyorum

önce direk 150 tl ye 6 tane kart alıyor 150 tl alışveriş yaptığı için de 50 tl cebinden çıkıyor ama 45 tl puan geliyor şeklinde algılıyorum doğru mu ?

6 tane 25lik kart olayını kenara koy şimdilik.

sen şoktan alışveriş yaparak hem 100 hem 20 hemde 25 kazanacaksınya, 150 tl harcaman lazım şokta nfc özellikle telefonunla. fakat diyelimki alacakların o an 150 tl tutmuyor, veya hatta hiç ihtiyacın yok.
    Nabıyoruz ; 6 tane 25 tllik hediyem kart alıyoruz daha sonra şokta kullanabilelim diye.
    sonuçta sen şokta 150 tl ödeme yapmış oluyorsun. ödemeyi bugün yapıyorsun, alacaklarını daha sonra bu 25lik çeklerle istediğin zaman yap..

şokta 20tl worldpuan kampanyası linkihttp://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/sokta-20-tl-worldpuan/s-6833/c-6932.aspx

mobil ödemeye yüzde 25 (25tl) kampanya linkihttp://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/yapi-kredi-cuzdan-uygulamasi-uzerinden-yapilan-mobil-odeme-islemlerinde-25-worldpuan/s-6833/c-7486.aspx

buda ilk nfc üzerinden yapacağın harcamaya 100 kazanma linkihttp://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/yapi-kredi-cuzdanin-br1-yasina-ozel-mobil-odemelerde-ilk-alisverisiniz-ucretsiz/s-6833/c-7520.aspx

Bu üç kampanya hepsi bir kerede şokta birleşiyor.
    ürün almıyoruzda, daha sonra kullanmalık hediye çeki alıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUTAF -- 22 Aralık 2016; 13:45:15 >

• Kardes benim sorum kartla temassız ödeme yapmıştım. Bu kampanyaya engel olur mu ve de cüzdan uygulamasında kampanyalara katıldım olarak işaretliyoruzda açıklamalarda sok yaz SMS gönder vs yazıyor. Katıldım ı işaretlemek yeter limi. SMS için TL yok da telefonda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mickey444

Kardes benim sorum kartla temassız ödeme yapmıştım. Bu kampanyaya engel olur mu ve de cüzdan uygulamasında kampanyalara katıldım olarak işaretliyoruzda açıklamalarda sok yaz SMS gönder vs yazıyor. Katıldım ı işaretlemek yeter limi. SMS için TL yok da telefonda

İlk kullananlar için hocam kampanya

• Ama NFC ile yapmadım kart ile küçük ücretlerde kasada yapıyorlar bazen

• ZARA 'da NFC kullanabiliyorsunuz. Buyaka AVM'deki ZARA 'dan yaptım. bilginize,
  • serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    ben bölgemdeki şokta hediye kart bulamayınca migrostan yapım alışverişi 100 tl şeklinde.
    world puan biriktirmeye çalışanlar için şok daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

Arkadaşlar önce harcama yapıp sonra katılım yaptım. Genelde sorun olmuyor ama bunda sorun olur mu?

Yardım

• sevozgur kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Dahil oluyor,sorun olmaz.

• mickey444 M kullanıcısına yanıt
    Kampanya mobil ödemeyi ilk kez kullananlar için. Temazsız ödeme değil. Yani sizde yararlanırsınız sıkıntı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: numberone2000

Kampanya mobil ödemeyi ilk kez kullananlar için. Temazsız ödeme değil. Yani sizde yararlanırsınız sıkıntı olmaz.

Teşekkürler

• Merhabalar, migrostan ilk kez mobil ödeme yaptim. 150 TL tutarinda. Provizyonda 2 adet 150 guzukuyor. Sizce gitmeli miyim yoksa karsiligi olmadigi için gün sonunda iade ederler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serin_su842

Bilgilendirme için sağol hocam zaten bir çoğunu biliyorum sadece şunu anlamamıştım insanlar burada 150 tl alışveriş yaptım 145 tl si bedavaya geldi gibi yazılar yazınca kafam karıştı sonuçta senden en az 150 tl para çıkıyor bunun 100 tl si iade oluyor harcadığın 50 tl karşılığında da 45 tl puan geliyor olay bu sanırım bu işlemi migrostan yaparsa sadece 100 tl harcama yapıcaz o tutar direk silinecek + 25 tl puan gelecek sizce hangisi daha mantıklı

şokta cebinden 50 tl para çıkıyor 45 tl puan geliyor
    migrosta hiç para harcamıyorsun 25 tl puan geliyor bana göre migros daha avantajlı gibi sanki çünkü puan farklarını düşünce 50 tl para karşılığı 20 tl fazla puan kazanıyorsun ?

Tabi migros ta 100 e 125 geliyor
    150 harcama zorunluluğu olmadan.
    Oda değerlendirilebilir. Şokta fena değil
    Migros heryerde olmayabiliyor ve kampanya harici fiyatlar genelde yüksek
    Tamamen müşteri tercihi

• arkadaşlar alışverişi yapınca herhangi bir bildirim geliyormu indirim falan kazandınız diye?
  • speedy_03 S kullanıcısına yanıt
    Gelmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekrem09 E kullanıcısına yanıt
    hatalı olan işlem işlem 3-5 gün provizyonda bekler ve otomatikmen düşer, doğru olan işlem dönem içine yansır endişe etmenizi gerektirecek durum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekrem09

Merhabalar, migrostan ilk kez mobil ödeme yaptim. 150 TL tutarinda. Provizyonda 2 adet 150 guzukuyor. Sizce gitmeli miyim yoksa karsiligi olmadigi için gün sonunda iade ederler mi?

Ekrem hocam bende de aynısı oldu.3 gün oldu hala düşmedi, mobil ödeme kart numarası ile Migros mağaza müdürüne baktırdım 2 çekim işlemi göremedi, tek gözüküyor. Yapıkredi müşteri hizmetleri de 2 işlem de onaylandı dedi. Benim ekstrede biri onaylandı diğeri provizyonda gözüküyor. Bakalım ne olacak? Haberdar ederim.
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.