Şimdi Ara

Yapı Kredi Cüzdan'ın 1. yaşına özel 100 TL indirim.(KAMPANYA BİTTİ!) (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.297
Cevap
72
Favori
100.503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy s4 ile migrosta temassiz odemeyi yapamadim.

Benzer sorunla karsilasan oldu mu?

Cozumu varaa makbule gecer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • owen029 O kullanıcısına yanıt
    saat 20 gibi rotanın oradaki şoka ugradım bizdeki makinelerde yok dediler tamam temazsız yapacam ödeme dedim ama olmadı fotografını çekip aatacam pos cihazının foruma. Sizden öncede gelenler oldu yapmadık dediler magaza müdürüne söyledim araştıralım dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

quote:

Orijinalden alıntı: quashpack

Bugün bende migrostan 100tllik hediye kart almak istedim ama arkadaşın lg g4 telefonundan olmadı.Kasiyer deneyimliydi daha önce yapmış.Bir türlü posun üstündeki ışıklar ilerlemedi hiç, işlem yapılamadı. Her şeyi tam yaptık ama g4 te sorun yaşayan var mı böyle? Yarın da şokta denicem ama önce 1tllik bişey alıp denesem sorun olmaz değil mi?

telefonun ekranında ne yazdı?
    '' işlem başarısız '' mı?
    yoksa telefon hiç tepki vermedi mi?

yok hocam ekranda hiç bir şey olmadı.cüzdan girişi yapılı, nfc açık, telefon uyanık haldeydi
  • Mobil ödeme ile şok tan 6 adet 25 TL lik hediye kart aldım. Ancak mobil ödeme yaptığım kart numaralı kredi kartım yok kayıplara karıştı... Şimdi iptal ettirsem kart numarası degisecek. Acaba benim geri ödemeler iptal edilirmi arkadaşlar? Bilgisi olan varmı?

Bundan 1,5 ay önce de kaybetmistim. Karta yüklenen bı 5 TL lik puan yeni kartta silinmişti. İyice moralim bozuldu gece gece...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

quote:

Bugün bende migrostan 100tllik hediye kart almak istedim ama arkadaşın lg g4 telefonundan olmadı.Kasiyer deneyimliydi daha önce yapmış.Bir türlü posun üstündeki ışıklar ilerlemedi hiç, işlem yapılamadı. Her şeyi tam yaptık ama g4 te sorun yaşayan var mı böyle? Yarın da şokta denicem ama önce 1tllik bişey alıp denesem sorun olmaz değil mi?

telefonun ekranında ne yazdı?
    '' işlem başarısız '' mı?
    yoksa telefon hiç tepki vermedi mi?

yok hocam ekranda hiç bir şey olmadı.cüzdan girişi yapılı, nfc açık, telefon uyanık haldeydi

sistemde anlık sıkıntı yoksa,
    muhtemelen telefonun arka kapağı yan sanayii..
    g4 lerde nfc anteni arka kapakta..
    ya da kılıf varsa, o da problem yaratabilir..

• kaanrevan kullanıcısına yanıt
    Hocam dört haneli sistem sembolik kod veriyor yani o dört hane zaten kartınızın son dört hanesi değil yani mobil ödemede kart şifresini girdiğiniz karta iade gelecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam dört haneli sistem sembolik kod veriyor yani o dört hane zaten kartınızın son dört hanesi değil yani mobil ödemede kart şifresini girdiğiniz karta iade gelecektir.

İşte kart şifresini girdiğim kart şimdi kayıp. Muhtemelen de bulamayıp 444 lu müşteri hizmetlerinden yeni kart talep edeceğim. Bu durumda 16 haneli kart numaram değişecek.

Şok 20 TL kampanyası + 25 TL mobil + 100 TL mobil iadeler gerçekleşir mı yeni numaralı karta?

OPET kampanyasında son 100 TL lik akaryakıt kalmıştı. Vb vb... Bir çok kampanya eski kart numarama tanımlı... Yatacak olan puanlar var, devam eden kampanyalar var..

Hocam tüm şartlar yeni kartınıza otomatik olarak aktarılması gerekiyor ve aktarılacağınıda düşünüyorum mesala kart borcunuz, hesap kesim tarihiniz ve mevcut worldpuanınızda yeni kartınıza aktarılacaktır ve bence kampanyalar içinde aynı durum söz konusu olacaktır, kampanyalar hakkında bir kayıp yaşayacağınızı sanmıyorum.

• kartın bugün geldi, şifre tanımladım.
    daha ilk kullanmamda 21 puan eticaretten gelecek. yarında şok marketten alışverişimi yapıcam.

arkadaşın nfc telefonu olmadığından bu aksam benim telefon ile yaptık.
    gayet basit bir ödeme şekli. kasadaki eleman şıp diye halletti.
    yanlız 6X25 Lik hediyem kart bulamıyorum
    istanbul avrupa yakasında olan, bilen varmı arkadaşlar?
    gop-bayrampaşa eyüp civarlarında?
  • Meizu marka telefonla alışveriş yapan varsa mı arkadaşlar ?
  • quashpack Q kullanıcısına yanıt
    Bugün Migros'taki kasiyer sistemde bir sorun olduğunu bugün mobil ödeme alamadıklarını söylemişti. Birkaç gün sonra tekrar deneyin bence.

Yeni kart talebi yapın fakat para iade gününde veya puan yatma gününde yeni kartınız kullanıma açık olmalı. Detay: Bendede olmuştu yakıt kampanyasından kazanacağım iade yeni kart elime ulaşmadığı için iade yatmamıştı. Yapı Kredi bize yazın bölümünden durumu yazdım. Kullanıma açık kartınız bulunmadığından yatırılmadığı şeklinde cevap verildi. Yeni kart geldiğinde kullanıma açarak tekrar şikayet bildirim yaptım. İadeler müşteri memnuniyeti kapsamında yatırıldı.
  • işlem yapılan yer: Trabzon Akçaabat Söğütlü Mah. Fatih Eğitim Fakültesi kavşağı yanı Şok Mağazası
    İşlem yapılan telefon: Samsung A 7
    Zaman: 21/12/2016 20:40
    Kasiyer tecrübesi:Mükemmel
    Kasiyer İsmi: Mustafa Y....
    151.65 tl alışveriş başarılı
    --------
    İade tarihlerinide yazayım.
    12.01.2017 Şok kampanyası 15 tl wp
    20.01.2017 World mobil ödeme iade kampanyası 100 tl iade
    26.01.2017 World Mobil Ödeme wp kampanyası 25 tl wp
    27.01.2017 Şok kampanyası Yapı Kredi Cüzdan ek 5 TL wp
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enparlayan -- 22 Aralık 2016; 8:40:7 >
  • Arkadaşlar önce harcama yapıp sonra katılım yaptım. Genelde sorun olmuyor ama bunda sorun olur mu?
  • Herkese günaydın. Sadece peşin işlemlerde mi geçerli oluyor yoksa taksit yaptırsak da olur mu? Sonuçta illa bu alışverişe indirim yapmıyor direk ekstreye yapıyor ve benim ekstremde başka harcamalar var onları düşmüş olur. Gerçi hoş belki mobil ödemede taksit olmuyordur. Pek bilgim yok eğer öyleyse kusura bakmayın.
  • Tam operasyon raporu olmuş, Mission Completed :)
  • Dun aksam migrosta g2 ile alisveris yaptım. 4-5 defa okutmayi denedik her seferinde basarisiz dedi. Nfc yi ve kartin mobil odemesini kapattim tekrar actim bu sefer islem başarılıydı sifremi girdim kasadaki ekran oylece kaldi islem yapmadi. Fis vermedi. Bende islem sorunsuz gorunuyor ama migros tarafında islem görünmüyor. Gun sonu aldik islem ordada yok. 1 saat telefon gorusmesi sonucu islemi iptal ettirebildik geri.

Iptal ettirip geri alisveris yapan varmi? Kampanya gecerlimi bu durumda?

• bubora B kullanıcısına yanıt
    Temassız işlemde taksit seçeneği çıkmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: enparlayan

Yeni kart talebi yapın fakat para iade gününde veya puan yatma gününde yeni kartınız kullanıma açık olmalı. Detay: Bendede olmuştu yakıt kampanyasından kazanacağım iade yeni kart elime ulaşmadığı için iade yatmamıştı. Yapı Kredi bize yazın bölümünden durumu yazdım. Kullanıma açık kartınız bulunmadığından yatırılmadığı şeklinde cevap verildi. Yeni kart geldiğinde kullanıma açarak tekrar şikayet bildirim yaptım. İadeler müşteri memnuniyeti kapsamında yatırıldı.

Ben de aslında açık kart olarak bir de bu worlde bağlı opet worldcard var. Ona yatırırlar mı bilmem.

Yatırmalarına kadar kart gelir onda problem yok da. Opet kampanyasında katılmıştım 4 adet 100 tl lik yakıtın 3 ünü almıştım 1 i kalmıştı. 31 ine kadar gelir mi şüpheli yeni kart.

Acaba mobil ödeme var mı ki opette. 444 lü numarayı arasam buldum deyip tekrar açtırsam kartı ve telefondan mobil ödeme yapsam bu kaybolan kartla. Gidip sormak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanrevan -- 22 Aralık 2016; 10:44:24 >

• Halen devam ediyor mu ?

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.