Şimdi Ara

Yapay Zekası Yüksek TPS-FPS Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıkı bir konsol oyuncusu sayılırım, fps ve tps oynarım çoğunlukla. Campaign takılırım genelde. Gurur yaparım asla en yüksek seviyeden aşağı bir seviyede oynamam oyunları :) Günümüzde artık grafik, ses, atmosfer gibi öğeler daha önde tutulsa da benim birinci kriterim yapay zekanın seviyesi. Bu alanda şimdiye kadar gördüğüm en başarılı oyun resistance 2. Chimeraların vurulduklarındaki tepkileri ve posizyon değiştirmeleri, sizi gördükleri anda indirebilmeleri, bomba attığınızda hemen kaçışmaları falan çok etkilemişti beni. Serinin diğer oyunları da oldukça başarılıydı bu alanda fakat en üst nokta resistance 2 diye düşünüyorum. Bu konu hakkında sizin görüşlerinizi merak ediyorum. Oynadıklarınız içinde yapay zeka seviyesini başarılı bulduğunuz oyunlar hangileri? Paylaşırsanız sevinirim.

• Hangisini oynaman gerek bilmiyorum fakat hangisini oynamaman gerektiğini biliyorum, Sniper Elite 3

Yapay zeka benim içinde çok önemli. Özellikle birlikte devam ettiğimiz karekterlerin yapay zekasının kötü olması beni oyundan soğutuyor resmen.

O yüzden konuyu takip edecem.
  • Yapay zeka hakkinda birsey iddaa edemem fakat hikaye olarak spec ops the line oyna derim. Asiri vurucu sonu var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spec ops'u mayıs indiriminde alıp bitirdim, hakettiği değeri elde edememiş bir oyun gerçekten de.
  • düşmanın yapay zekası iyi olduğu sürece devam ettiğimiz karakterlerin yapay zekasını göz ardı edebilirim şahsen :)
  • Max Payne 3 ü oynamadıysan kesinlikle denemelisin.
  • Metal Gear Solid 4 oynayabilirsin.Bence geçen neslin en iyi oyunlarından biriydi.

Sniper Ghos Warrior'da yapay zeka bakımından leş bir oyun.Uzak durmakta fayda var.
  • Max Payne 3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.