Şimdi Ara

Yapay Zeka Olmayan Yamalar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 27
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • connect455 (9 mesaj) WesterLandX (7 mesaj) byflash (3 mesaj) ŞenapCenabettin (3 mesaj) Microphone Not Found (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (45 mesaj) Mobil (2 mesaj) Mini (4 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    59 Mesaj

ne saçmalıyorsun .hesabını çizdirsene ananyomous a dahil degilmisin 

|
    |
    WesterLandX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3230 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: byflash

Sen yanlış anlamışsın abicim benim mesajımı. Ben translate yamalar silinsin demedim ve mesajlarımda makine çevirilerini desteklediğimi her zaman belirttim. Üstüne üstlük bir de şöyle konu açtım.

https://forum.donanimhaber.com/unity-oyunlari-otomatik-ceviri-programi--146380150

Böyle bir ayrımın yapılması kullanıcılar için kolaylık olacaktır. Tüm konuyu ya da konu başlıklarını neden okumaya mecbur bırakılsın ki?

Böyle ofansif bir konu açmadan önce eğer Türkçe Yamalar bölümündeki alt forumlara bir baksaydın, böyle bir bölüm olduğunu zaten görürdün.

https://forum.donanimhaber.com/forumid_2707/tt.htm

|
    |

• Çavuş
    40 Mesaj

Çözüm basit rezil çeviri dediğiniz adamlar yamaları 50 tl yapsın hatta oyun fiyatı yapsınlar o zaman sizin için kaliteli çeviri olurlar.Siz üç kuruşunuzla hatırlanacaksınız onlar adamlıklarıyla :D

|
    |
  • Yüzbaşı
    499 Mesaj
    Geldi yine tüm yan hesaplar konuya al işte DH'nin özeti... Belkide tüm hesaplar ''Erol'' kim bilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TackleBarry -- 13 Ocak 2021; 19:13:52 >
    |
    |
  • Çavuş
    62 Mesaj

Bu gidişle zartzurtun evini basacaklar üzülüyorum adama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgür Karagöz -- 13 Ocak 2021; 19:55:16 >
  • Çavuş
    59 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Karagöz

Bu gidişle zartzurtun evini basacaklar üzülüyorum adama

zaten tel vs sürekli taciz ediyorlarmış kendisi açıkladı

|
    |
  • Binbaşı
    1061 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: connect455

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

üyelik tarihinden aylar önce dönen şeyleri konularda tek mesajın olmamasına rağmen yazıyorsun buraya. bak sen allahın işine. sorsan sen erol değilsin.

çocuk bile kandıramazsın erol. lafının arkasında durmayarak nasıl biri olduğunu kanıtladın zaten.

şifre mevzusuna gelirsek, haklı çıktım baksana. bi zarf attım düştün hemen. seni tahmin etmek için yöneticiye ihtiyaç yok. aşırı derecede tahmin edilebilir birisin. bu yüzden 10 kere banlandın, yine banlanacaksın :)

bunu da insanların kafasını karıştırma diye yazıyorum, anonymous client temiz bir program. istediğin yerden taratabilirsin. hadi erol. bi dahakine daha iyi hazırlan  

bloklayayım da sonra seni hesaba aldığımı sanıp da cevaplama mesajlarımı.

|
    |

• Çavuş
    59 Mesaj

he he çok temizdir.yüzde yüz devlet güvenceli.tr de watsap bile artık güvenli degil .watsap bile bilgilerimizi sosyal agda paylaşıyor devlet bile diyor watsap silin kullanmayın diye.sizin kendi yazdıgınız program devlet güvencesindedir 

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Sohbet
anzer balı
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.