Şimdi Ara

Yapa sorunum, türknet destek acil yardımlarınızı bekliyorım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Vodafone net şuanda kendi problemimi kendim çözdüm bu arada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pm atamıyorum bu gsm no nasıl güncelleniyor bu sitede?

• ufuk249 kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum Tercihlerde vs görünmüyor çok garip :)
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Neyse burdan yazayım şöyle altyapına güveniyorsan Vodafonedan şaşma müşteri temsilciler mükemmel rahat ve yardım için can atarlar sorununu çözemediniz mi takım lideri iste o işini anında halletsin düşünme hiç

• ufuk249 kullanıcısına yanıt
    Vodafone Modem satmaya çalışıyor sattıkları modem ikinci el mi sıfır mı ?

Bende Asus DSL Ac68U var 1200 liralık modem ama ısrarla satıcaklar bilemedim.

Türk Telekom hattını taşıyabiliyorlar mı ?

Ankarada 100 mbps alabileceğim uygun fiyatlı bayi var mı bildiğiniz ?

Benim arkadaş istanbulda 100 mbps yi 80 tl ye almıştı

Hattım 82 mbps destekliyor
  • Isterseniz özelden numaranızı yazın bana altyapınızı kontrol edeyim fibermax olarak kendi altyapıları var ve istanbulun çoğu yerinde bulunuyor bu altyapida bir sıkıntı yaşadığınızda sizin söylemenize gerek yok o kadar temiz hallediliyor üstüne üstlük modem bilgisi özel olduğu için paylaşamam ama özelden işin inceliklerini prosedürünü açıklayabilirim

Oim üzerinden teknik yardım alabiliyorsun geri dönüş yapıyorlar 3-5 gün içinde sorunun hallolurr, ama direk telefonla iletişim kurduğun kişiler bilgisiz teknik konusunda, yardımcı olmuyorlar ana donanım haber üzerinden her türlü yardımcı oluyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çikkarito09 Ç kullanıcısına yanıt
    Hocam Türknet şimdi Shiftdelete ve Donanımhaber'e iyi para yediriyor şimdilik burdan destek veriyorlar 2 yıl sonra ne olacak ?

Reklam parası vermeyi bıraktıklarında burada barınabileceklerini sanıyor musun ?
  • Var, iyi araştır. Ayrıca vae den yapa ya izinsiz kendileri geçirmiş böyle durumlarda kullanıcı izni almaları gerekiyordu. Ve şunu ekleyeyim geçiş işlemleri başladı perşembe günü Pazartesi-salı gibi biter diye düşünüyorum

Haklısınız ama 2 senedir gayet iyi bir şekilde yürütülüyor. Ve buradan iletişim kurunca destekle hemen geri dönüş yapıp direkt sorun çözümüne kavuşturuyorlar. Yapa ya çok uzağım çok düşük hız alıyorum bundan dolayı, bu sorunum hallolursa zaten başla sorunum yok olmazda umarım. Ama buradan gayet aktif ve güzel bir şekilde yardımcı oluyorlar.

• Donanımhaberi bırakacaklarını asla düşünmüyorum. Sd yi bilemicem

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Yapa dan vae ye geçişim bu sabah itibariyle sağlanmıştır. Şu an sıkıntım hala yapa daki hızı alıyor olmam ve adsl arayüzümdeki değerler aynı yapadaki gibi olması, sordum bakalım.
    Yardımları için enes beye teşekkür ediyorum birebir yakından takip edip ilgilendi.
    Yapa sorunum, türknet destek acil yardımlarınızı bekliyorım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çikkarito09 -- 29 Ocak 2019; 10:9:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhabalar, sizinle bu konu hakkında PM üzerinden iletişime geçtim. Arka planda gerekli tüm işlemlerinizi kontrol ettiriyorum. Arkadaşlarım gün içerisinde sizi arayarak bu konu hakkında bir geri dönüş yapacaklardır. Bana istediğiniz zaman PM üzerinden ulaşabilirsiniz.
    Evet arkadaşlar sorunum an itibariyle tamamen çözülmüştür. Yapa altyapısından Vae altyapısına geçirildim ve eski hızımı almaya başladım 12-14 mbps arası. Upload hızımda düşüş var normalde 1-2 arası alabiliyordum fakat şimdi 0.5-0.7 arası almaktayım, çok sorun değil düzelir belki. Geçiş süreci biraz Uzun sürdü gibi ama internetsiz kalmadım bu süreçte önemli olan buydu. Süreçi işleme dökmem aşırı zor oldu her yere yazdım iletişim kurmaya çalıştım ama olmadı inanın 1 ay uğraşmışımdır derdimi anlatıp çözdürmek için ama buradaki turknetdestek den Enes bey aşırı yardımcı ve ilgili oldu sayesinde sürekli aranıp sorunum sorulup çözümü için işlem açtılar. Yine tıkanan yerler oldu Ama sağolsun enes bey halleti. Enes beye teşekkür ediyorum.

• çikkarito09 Ç kullanıcısına yanıt
    Selamlar, sorununuzun çözülmesine inanın sizin kadar bende çok sevindim. Bu güzel geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim. Bir sorun yaşamanız durumunda bana istediğiniz zaman PM üzerinden ulaşabilirsiniz. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım. İyi kullanımlar dilerim
  • Merhaba TÜrkNet temsilcısı.
    25.01.2019 tarihinde arıza kaydı açtım. ADSL kullanırken bizim mahallenin başındaki saha dolabını
    yenilediler. T7 saha dolabı konuldu. Bu tarihten itibaren hızım düştü ve modeme VDSL sinyali gelmektedir. Hız 2 mbit. Nasıl oluyorda bu şekilde olmakta. Arıza kaydı açmaktan bıktım. Telekom saha ekibi aparman girişindeki kutunun kontrollerini yatı. Arızanın Yapa santralinden kaynaklandığını sorunun TürkNet ekibinin santalden çözeceğini söyledi. Bende halen 15 gündür beklemekteyim. Aşağıda modem hat değerleri mevcuttur. Lütfen acil bir şekilde yardım edin.
    Yapa sorunum, türknet destek acil yardımlarınızı bekliyorım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batmanzek -- 4 Şubat 2019; 9:29:36 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.