Şimdi Ara

Yanıyor Morhipo New balance 64tlden basliyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
3
Favori
11.486
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 46.5 numara 574 modeli alanlar nike, adidas ta kaç numara giyiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 46.5 tan 2 tane kendime 38 numaradan da eşime sipariş ettim. Hopi, Avantajix, Bonus sevgililer günü kampanyası ile çok iyi fiyatlara geldi
  • ne ilginç sistemleri var ya ,yukarıda siparişler kargoya verildi yazıyor ,aşağıda hazırlanıyor yazıyor ?
  • 574 modeli elime ulaştı bordo renk 44 numara ayağıma tam oturdu biraz ipleriyle oynadım daha fit oldu fakat hayatımda aldığım en dandik ayakkabı diyebilirim bu kadar leş malzeme kalitesi olamaz. Yemin ediyorum gidin kinetixten alın daha kaliteli. Bir daha da almam bu new balance saçmalığından 150 tl falan vermiş olsaydım iade ederdim de kalsın bakalım kotun altına güzel gider gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoubleJift

574 modeli elime ulaştı bordo renk 44 numara ayağıma tam oturdu biraz ipleriyle oynadım daha fit oldu fakat hayatımda aldığım en dandik ayakkabı diyebilirim bu kadar leş malzeme kalitesi olamaz. Yemin ediyorum gidin kinetixten alın daha kaliteli. Bir daha da almam bu new balance saçmalığından 150 tl falan vermiş olsaydım iade ederdim de kalsın bakalım kotun altına güzel gider gibi.

ayni modeli aldim malzeme kalitesi tatmin etmedi benide

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim 574 Gri model geldi ben beğendim.

• Arkadaşlar bu iki ayakkabı ayağıma uymadığı için satabilirim isteyen olursa

Yanıyor Morhipo New balance 64tlden basliyor

• Benimki iptal edilmis.

• Benim gri 574 de geldi modeli rengi bekledigimden iyi ama cabuk deforme olcak yapisi var.Tabi aldigimiz fiyata guzel yine de

• hüseyni kullanıcısına yanıt
    dostum adidas 46.5 giyiorum new balance 574 46 aldım tam oldu.ama ayakkabı ayagımda yayıldı zamanla kalıbını alıyor.tam oluyor zaten
  • Benim gri de geldi ama ayakkabının ayak başparmak tarafında şekil bozukluğu var. İçeri göçmüş gibi. Bir de içinde yapıştırıcı damlası var. Değişim yaptıracağım.

• benim ıvır zıvır siparişler geldi lakin ilk defa bir durumla karşılaştım
    2 adet pantolon almıştım ,normalde 48 beden tam geliyor ve 48 almıştım ,bacaklarımdan bile geçmedi bu nasıl iş anlamadım ?
    neyse ki oğluma iyi geldi ve ona verdim ,kendisi 42 beden

gömlek numaram L dir ve L sipariş ettim ama o da alt tarafı dar geldi

bir internetten kıyafet alımında daha pişmanlık yaşadım ,internetten kıyafet almam diyordum ve bir defa daha denedim ,sonuç aynı
    ancak bilinen markaların alınabilir ,diğer türlü ne geleceği belli olmuyor
  • gskysk kullanıcısına yanıt
    eyvallah sağol
    574 modelinden fazladan 44, 44.5 ve 46.5 burgundy rengini almıştım isteyen varsa aldığım fiyata ankara elden satabilirim, pm den ulaşın
  • Bugün mavi siyah 410 geldi ama ayağıma dar oldu iade edeceğime kampanyayı kaçıran almak isteyen birileri varsa satabilirim. PM

NUMARA 44.5 kalıplar dar.

• yerimseniDH kullanıcısına yanıt
    Siparişim sayfasında büyük numara varsa değiştirin. Banada 42.5 dar idi sipariş saysasinda 43 numara vardı değiştirdim

• Bende bugun 64tl olan kırmızı 46.5 numarayı boyner şubesinden teslim aldım. Ayagıma tam oldu fakat ayakkabının kalitesi cok düşük. Bez gibi. Ederi amca 64tl olurdu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.