Şimdi Ara

Yanıyooo- Okka Minio PRO-(Metal cezve)-252,90 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
6.663
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• stok yenılendı

• quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Sensoru temizlemek lazim, aksi takdirde cok buhar yedigi icin zamanla yanlarindan iceri kaciriyor , makineyi dagit internetten ogrenip cozersin

makineyi falan dağıtıcaksam cezve alıp pişiririm dedim ya tefal var sensörünü 5 kere temizlememe rağmen aynı patlakları veriyor

• Makine gibi olmuyor, mutlaka bu cihazlardan bir adet bulundurmak lazim

su sekilde dusun, 5 sene dayansa 250'liralik urun ... senede duzgun kahve icmeye 50 lira ayirmis olacaksin

mesela rondolar da boyle , mili bozulur, motor kasnagi asinir, bu tip parcalari kendin tamir edebilir ya da parca lazimsa 3-5 liraya bulabiliyorsun artik

ama sensor tamamen islevsiz kalmis ise bilemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Makine gibi olmuyor, mutlaka bu cihazlardan bir adet bulundurmak lazim

su sekilde dusun, 5 sene dayansa 250'liralik urun ... senede duzgun kahve icmeye 50 lira ayirmis olacaksin

mesela rondolar da boyle , mili bozulur, motor kasnagi asinir, bu tip parcalari kendin tamir edebilir ya da parca lazimsa 3-5 liraya bulabiliyorsun artik

ama sensor tamamen islevsiz kalmis ise bilemem

evet doğru yedek olarak alınır bu ürün

• Yine bitti heralde

• Öyle kaliteli bi makinayı kaçırdınızki anlatamam 10 üzerinden 10 kahve yapıyor alanlara hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: glumerna

Öyle kaliteli bi makinayı kaçırdınızki anlatamam 10 üzerinden 10 kahve yapıyor alanlara hayırlı olsun.
    Hocam kullanıyor musunuz bu modeli sevindim nerdeyse iptal edecektim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HrTomK H kullanıcısına yanıt

2 aydır kullanıyorum şahane iyiki almışız kahve gibi kahve içiyoruz 350 vermiştim resmen bedava almış alan

• quote:

Orijinalden alıntı: glumerna

2 aydır kullanıyorum şahane iyiki almışız kahve gibi kahve içiyoruz 350 vermiştim resmen bedava almış alan

Hocam yapma şöyle yorumlar. Kötü de tasiriyor de. Hemen bozuldu. Çamur gibi yapıyor de. De biseyler iste 

• arkadaşlar, güzel kahve içmek istiyorsanız, remta'nın kumda kahve makinesinin indirimlerini takip etmenizi öneririm n11 ve cafemarkt'ta indirim oluyor... mini modeli 25 x 30 cm, kullanıyorum, inanılmaz memnunum... mangal sonrası pişen kahve gibi.

• Size bir bilgi vereyim. Su kozde kahve, kumda pisen dogal kahve gibi seyler insanlara genelde sempatik ve katma degerli gorunur

Fakat aslinda hurafedir bunlar cunku cezveyi ipragaza da koysaniz, dibine buyutecle gunes isigi da yansitsaniz, mersinde plaja da gomseniz onemli olan cezveye etkiyen isi miktaridir

Cezvenin materyali icin de eger kokusundan kendisinden kahveye bir eklenti vermiyorsa o da aynidir

Burada farkli ortamlarda veya sekillerde yapilan kahvenin tek kistasi o maddenin kahveye uygun isiyi sabit sekilde verip veremedigi ile ilgilidir , bu makinelerin iyi yapmasi da isi ve sureyi en iyi sekilde ayarlayip makineye kodlamalari veya makinenin durumu anlayip sensorle, o bilgiye istinaden kendisini ayarlamasi

• 2 haftadır takip ediyordum, forumdan 1 saat çıktım kaçırdık fırsatı. Amazonda sepet indirimi ile 330'a iniyor en fazla. Tüh!
  • Aldık çok sıcak yanıyordu, teşekkürler
  • Ben de aldim ancak bu fiyat araliginda olup su hazneli olan bir model var mi ?

• Yine stok bitmiş.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 26 Kasım 2020; 23:27:7 >
  • Direkt fincanı ocağa koyup fincanda pişen kahve de çok güzel oluyor

• tam 4000ekahve makinesi alanlara göre,,

cezvesi de en az 500 tl olmalı, bu 250 ise gerçekten yanıyor,, fincanı da en az 150 tl olmalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bu Korkmaz'ın çelik cwzvelisi nasıl ? Bizde telve var ama ağır pişiren bir modelse düşünebiliriz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.