Şimdi Ara

Yang alımından ban.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
5.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir miktar yang aldım ve ardından 2 hafta süreliğine banlandım uzun süredir oynamıyordum önceden kısa süreli ban olmazdı. Sorun bu değil aslında, aldığım yang ile bir kaç item almıştım ucuzdan, şimdi yangların silineceğine eminim ama itemler ne olacak?

Başından böyle bir durum geçen var mı? :) Yanglarla birlikte itemlerde mi gidecek?

• Geçmiş olsun öncelikle ,ben iki kez yang çektim metin2 tr marmara'da ama ban yemedim, eğer yang çekerken gardiyan yanı kurduğun pazara ( Pot , Paket ) gibi eşyalar bırakırsan sistem otomatik yakalayıp banlıyor o yüzden düşük lvl itemler bırak ( Kaplan plaka zırh . Bambu kılıcı Vb . ) gibi itemler bırakırsan ban yeme ihtimalin büyük ölçüde azalacaktır , ayrıca soruna gelecek olursak banlanma süresi bittikten sonra çektiğin item ve yang gideceğini sanmıyorum giderse de yang gider sadece tekrardan geçmiş olsun birdaha çekersen benim taktiği uygula
  • Hazır kurtulmuşsun giden paranın üzerine soğuk su iç ve artık oynama para tuzağı tl yatırsan bile artık geçti o eski ws ler .
  • kardeş m çeekrek çar dizilmiyor hem gerçek para yatırman lazım ep ile emek vermen lazım oyun çok zorlaştı herkes kral oldu çünkü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.