Şimdi Ara

Yandex Toloka (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
9
Favori
61.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu toloka chrome ve mozillada neden açılmıyor?
  • Bana geliyor yine bir 0.01 0.02 2 3 tane farklı görev ama eskiden birazzdaha fazlaydı benim beceri puanım 2 farklı ozellık var biri 88 diğeri 84
  • alfista A kullanıcısına yanıt
    Chrome'da açılıyor bende, bir sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Chrome'da açılıyor bende, bir sıkıntı yok.

bende ne mozillada ne de chromeda açılmadı. o yüzden yandex'i indirdim. çook eskiden böyle siteleri denemiştim. 2004,2005. vaktim olduğu için biraz bakınayım dedim. heralde piyasada en mantıklısı toloka şu an
  • alfista A kullanıcısına yanıt
    Ben bi' 12 - 13 dolar aldım da şu anda pek görev gelmiyor. Bir de bazı görevler karışık ve uzun oluyor.
  • toplamda 3 kere para çekme talebinde bulundum 1.sinde sorunsuz yattı, 2. ve 3. yü bu hafta içinde talep ettim ikisinide şuan iptal etmiş ayrıca para çekme kısmında paypal gözükmüyor benimle alakalı bir sorun mu bu?
  • crooked kullanıcısına yanıt
    Genel sorun,paypal ile ödemeler iptal ve iade edildi.Ben hesabımı YandexMoney'e bağladım.YandexMoney'den de sol taraftan ayarlardan Virtual;yani sanal kart oluşturup YandexMoney'e yatan paranızı bu sanal kartı Paypal'e bağlayarak ya yurtdışı alışverişlerde kullanabilir,ya da paypal'e aktarıp sonrasında,ya TR alışverişlerinizde kullanabilir TR banka hesabınıza çekebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@tih

Genel sorun,paypal ile ödemeler iptal ve iade edildi.Ben hesabımı YandexMoney'e bağladım.YandexMoney'den de sol taraftan ayarlardan Virtual;yani sanal kart oluşturup YandexMoney'e yatan paranızı bu sanal kartı Paypal'e bağlayarak ya yurtdışı alışverişlerde kullanabilir,ya da paypal'e aktarıp sonrasında,ya TR alışverişlerinizde kullanabilir TR banka hesabınıza çekebilirsiniz.

hocam yandexmoney rusça idi sonuna .com ekleyerek denedim ondada bu site güvenli değil dedi zorlamadım bende rusça olarak mı kullandınız siz yandexmoneyi i?
  • crooked kullanıcısına yanıt
    Hocam,bu adresten giriş yapıp aşağıda EN sekmesi var bayraklı.Oraya tıklarsanız ingilizce olarak kullanabiliyorsunuz.Henüz TR dil desteği yok.

https://money.yandex.ru/
  • Bir arkadaşıımız özelden sormuş,cevabını buradan yazayım ; YandexMoney %1 komisyon alıyor. 2ci bir paypal hesabına gerek yok.Denemeden ne,nereden nasıl oluyor diye soru sormayın lütfen,denemeye başlayınca neyin ne olduğunu zaten görüyorsunuz.Az biraz ingilizceniz varsa altta yazdıklarım zaten yeterli.

quote:

YandexMoney'den de sol taraftan ayarlardan Virtual;yani sanal kart oluşturup YandexMoney'e yatan paranızı bu sanal kartı Paypal'e bağlayarak ya yurtdışı alışverişlerde kullanabilir,ya da paypal'e aktarıp sonrasında,ya TR alışverişlerinizde kullanabilir ya da TR banka hesabınıza çekebilirsiniz.
  • f@tih kullanıcısına yanıt
    hocam size 3 sorum olacak
    1) yandex money hesabı oluşturdum. sanal kart bilgilerimi de aldım. yandex moneydeki parayı sanal karta nasıl aktarabilirim
    2) sanal karttaki parayı paypala aktarmak için iki hesap mı gerekiyor
    3) siz denediniz mi para geldi mi paypala
  • canınıyerim kullanıcısına yanıt
    1-sanal kartınızın numara-cvc ve son kullanım bilgilerini de aldıktan sonra;
    2-her zaman kullandığınız paypal hesabına normal kredi kartı tanıtır gibi ; sorarsa karta isminizi ve soyadınızı yazıp tanıtıyorsunuz.
    Sonrasında ; bu sanal kartın içindeki limit kadar ya yurtdışı alışverişlerde kullanabilir,ya bu parayı paypal'e çekebilir,çektikten sonra da ya TR alışverişlerinizde kullanabilir ya da TR banka hesabınıza çekebilirsiniz.(bu işlemler paypal kullanım bilgisi gerektirir)
    3-Ben paramı YandexMoney'e çekmek için başvurdum.Henüz YM'ye aktarılmadı.Aktarıldıktan sonra 2 nolu işlemlerii gerçekleştireceğim.

Ekleme : Sanal kartınızı paypal'e tanıtırken;içinde en az 1-2 $ olduğundan emin olun.Biliyorsunuz ki;paypal kart doğrulaması yapmak için bu sanal karttan para çekip bir müddet sonra bu parayı iade edecek.Kartınız boşken Sanal kartınızı paypal'e tanıtma işlemi yaparsanız ve paypal hesabınızla ilgili kapanma,iptal edilme v.b herhangi bir problem olursa mesuliyet kabul etmiyorum.Bu anlattığım işlemleri yapacak olan herkes,yapacakları işlemlerin kendi sorumluluğunda olduğunu bilmelidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f@tih -- 6 Eylül 2015; 1:18:18 >

• Sınırlı sayida görev veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paypal ödemeleri ne zaman açılacak kanser oldum.. 12 dolar alacağım vardı ya.
  • Bu iş sakat ya ödeme yapmıyor görev vermiyor 10 dk uğraşıyorsun 001 veriyor değmez arkadaşlar iyice çamuara çevirdiler işi

kendi sistemlerine bile para aktarmaları 40 günü buluyor 25 gündür tolokaya para aktardım gelmedi en son banlanacağım farkındayım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametalbayrak

Bu iş sakat ya ödeme yapmıyor görev vermiyor 10 dk uğraşıyorsun 001 veriyor değmez arkadaşlar iyice çamuara çevirdiler işi

kendi sistemlerine bile para aktarmaları 40 günü buluyor 25 gündür tolokaya para aktardım gelmedi en son banlanacağım farkındayım .

Bana 2 günde para geliyordu . Şimdi paypalı devre dışı bıraktılar. 12 dolar alacağım var kaldı içerde..

• StereoLove kullanıcısına yanıt
    Bende 15 dolar çektim yandex moneye ordanda steama aktaracağım ama 25 gündür gelmedi .
  • 48 dolarim var içerde
    umarim soğuk su icirmezler
    sacma bi sebeple ban veya baska bir sey bekliyorum aslında
    21 ağustostan beri ödeme yapılmıyor çünkü

• canınıyerim kullanıcısına yanıt
    Hocam kaç günde 48 dolar yaptınız ?

Paypalda çek almak için 3 5 kuruş para dursun istiyorum o sebeple ben de ugrasayim diyorumda parayi vermeme durumlari cok oluyormus karar veremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

Hocam kaç günde 48 dolar yaptınız ?

Paypalda çek almak için 3 5 kuruş para dursun istiyorum o sebeple ben de ugrasayim diyorumda parayi vermeme durumlari cok oluyormus karar veremedim

agustos 21den beri.
    o tarihten önce 35 dolara yakin para çektim problem olmadan da nerdeyse 1 ay olacak insan bi şüpheleniyo

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.