Şimdi Ara

Yandex Toloka (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
9
Favori
61.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ne beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 9 dolar alacağım var yakşalık. Paypalla ödeme gelseede çeksek paramızı
  • ödeme geldi bu seferde minimum ödemeyi 5 dolar yapmışlar.. mantıklı olmuş mu orası tartışılır.
  • Hocam merhaba. Toloka görev listesi şu an mevcut ama herhangi bir göreve başlamak için tıkladığımda görev listesi yeniden ekrana geliyor. Aynı olay profil kısmına ve diğer butonlara bastığımda da oluyor. Ekranda sadece görev listesi var. Bunun sebebi nedir acaba yardım ederseniz sevinirim...
  • Gvedoo kullanıcısına yanıt
    Dil olarak İngilizce seçerseniz yükleniyor.Şu anda Turkçe'de maalesef yuklenmiyor.

• bugün 7$ ımı paypala aktardım sonunda
  • Tolokaya kayit olup biraz para kastim ama hesabim engellendi destege yazdim bilgilerinizde celiski var kimliginizi tarayip yollayin dediler yolladim bekliyorum bakalim hayirlisi hesabim acilacak mi

• f@tih kullanıcısına yanıt
    Şu anda dil ingilizce ama durum yine aynı. Sayfayı açtığım zaman görev listesi gözüküyor. Herhangi bir görev için start desem sadece sayfa kendini yeniliyor liste aynen duruyor. Aynı şekilde Profilim ve Mesajlar ve Forum kısımlarına da tıklasam sayfa kendini yenileyip otomatik olarak görev listesine geri dönüyor. @f@tih
  • Gvedoo kullanıcısına yanıt
    Tarayıcınızın sağ üst köşesinde kalkan işareti çıkacak ona tıklayıp erişime izin ver demeniz gerekecek.
  • alt limit 5 dolar değil sanırım ben 3-4 gün önce 1 buçuk dolar ödeme istedim paypala geldi bi sıkıntı yaşamadım
  • beyler bende ara ara görev geliyo 0.10 bile olmadan görev bitiyor.Arkadaşıma şu anda 0.01lik görevlerden geldi ve adam günde 30 dolar yapıyo.Görevler de hiç bitmiyo mübarek bu nasıl iş??
  • yapacak bir işiniz yoksa uğraşıp ayda 100 $ civarı kazanılabilir
  • Paypal ile ödeme alabiliyor muyuz ?

• bu olay hala devam ediyor mu?
  • Ben dün gece başladım, 2-3 saatte bir girip kontrol ediyorum görev gelmiş mi diye. Şu anda 1$ para oldu hesapta. Görevleri özenle yapmaya gayret gösteriyorum. Bakalım artık hayırlısı. 3-5 kuruş bir şeyler kazansak harçlık çıksa iyidir.

• Toloka üzerinden 1.5 dolar civarı para sorunsuz olarak paypal hesabıma yattı, 1.70 şu an işlemde bikaç güne yatmasını bekliyorum. Gerekli bilgileri eksiksiz doldurduğunuzda hiçbir sıkıntı yaşamıyorsunuz arkadaşlar, kolay gelsin.

• arkadaş çok net bir şekilde açıklamış yardımı olacağını düşündümhttps://www.youtube.com/watch?v=Xa04bA-AniE iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemm.arslan

arkadaş çok net bir şekilde açıklamış yardımı olacağını düşündümhttps://www.youtube.com/watch?v=Xa04bA-AniE iyi günler

kendim açıkladım desene şuna. kimi kandırıyorsun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görev gelmiyor artık yav
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.