Şimdi Ara

yandex süper yol tarifi... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-2 ay önce göztepeden şile -karakiraz için rota girdim ve beni teme soktu ardından şile yoluna soktu ordan tek şeritli bir yol ve yolun sonunda hafriyat yolu. Yol demeye bin şahit ister , arabada ne ön takım kaldı , ne bişey. 4 kere altını vurdum , arabadakiler nerdeyse kusacaktı. Seyahat rezil oldu.
    Ama yinede çoğu zaman işe yarıyor.
  • Genelde navigasyon programlarında rota seçenekleri vardır, Hızlı, Kısa diye. Sanırım sizin gönderdiğiniz SS hızlı gitmek üzere ayarlanmış rota seçeneği. Yandex'in öyle bir seçeneği var mıdır bilmiyorum ben iGo kullanıyorum çok memnunum. Yandex'in ise tüm yazılımlarına karşı aşırı derecede önyargılı ve sinirliyim, şu tarayıcılarımıza zorla taciz etmeyi kendinde bir hak gördüğü için
  • Telefonda yandex navi yüklü,İzmirden rotayı bir ayarladım adapazarının köylerine kadar hiç şaşmadan sorunsuz gittim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

Sen birde Sygic denen sacma navıgasyonun uzun yolda nasıl yol uzattıgını baska sehırler tarafından goturdugunu gor antalya tokat yaptım benı ta kkırıkkaleye goturdu :D

zaten antalya tokat yaparken kirikkale gecersin kii :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o değil de trafikte yorumlara çok gülüyorum ben :)
  • Arkadaşlar yanlış biliyor olabilirim ama yandex te hızlı kısa yok galiba. Bayramın 3. Günü akşam saat 10 veliefendi hipodromunun yanından geçen yol bomboştu yani ara sokak felan değil hatta yol istanbul için bulvar sayılır...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yandexi şehir içinde kullanmayı bıraktım en son bildiğim yere götürsün dedim baya değişik yollara soktu ana caddeden kısaca gitmek varken.
    Şile,polenezköy vs. giderken kullanıyorum ya da bilmediğim bir şehirde bir yere giderken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

yandex dandik,igo my way kullan birsürü rota alternatifi var

beni eksileyenler,hep yandex kullanın emi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En hızlı gidecek şekilde ayarlamaya çalışıyor, kısa rotada trafik , kaza vs varsa başka rota çiziyor.

Yalniz guzergah ve gidilecek noktayi google haritalardan kontrol etmek en sağlami.

Google da bi nabigasyon yapmadi , hepsinden kurtulalim

• Ya aslında ilk değil bu karşıda gördüğüm yeri beni birton ara sokağa girerek götürmeye çalıştı ama dümdüz yol vardı önümde.
    Hafta sonu yola çıkacağım tablette igo var onu da götüreyim bari.
    Güzergah bayağı karışık..m

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Ya aslında ilk değil bu karşıda gördüğüm yeri beni birton ara sokağa girerek götürmeye çalıştı ama dümdüz yol vardı önümde.

playstore de ücretsiz "HERE" uygulaması var bende hem yandex var hem here. yandex yolu uzatıyor ve olmayan yollara sokabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: predator93

quote:

Ya aslında ilk değil bu karşıda gördüğüm yeri beni birton ara sokağa girerek götürmeye çalıştı ama dümdüz yol vardı önümde.

playstore de ücretsiz "HERE" uygulaması var bende hem yandex var hem here. yandex yolu uzatıyor ve olmayan yollara sokabiliyor.

Tamam indireyim...

• Lg g3 için igo bulsam süper olacakta...
    İlaç lazım

• sizin rota yine iyiymiş. Samandıra'dan Sabiha Gökçen'e giderken bana İzmit üzerinden rota çıkarmıştı
  • Sygic kullaniyorum 3 kere uzun yol yaptım hiç sorun çıkarmadi. Ayarlarini bilmek lazım rotayi zaten önceden gösteriyor.

• bir gün merkezden ilçeye gidecektim tarla yoluna götürdü :D
  • Here indiriyorum alternatif olsun bari

• tlfonda igodan iyisi yok. zaten bircok navigasyon cihazinda ayni yazilim var. (basarsoft)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yandex yüzünden gül gibi telefonu kırdım Allah o yandexin belasını versin

• quote:

Orijinalden alıntı: predator93

quote:

İlk defa bir navigasyon programının google play store da bu kadar 5 yıldız aldığını goruyorum. İndiriyorum şimdi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.