Şimdi Ara

Yandex money de 70 ruble var bunu payeer hesabıma nasıl aktarabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar selamlar 70ruble var yandex money de ancak ben bunu payeer hesabıma aktarmak istediğim zaman benden rus pasaportu istiyor başka yöntemle bu parayı nasıl çekebilirim mesela

• Bugün cüzdanımda 230 ruble olduğunu hatırlayıp baktım hala duruyor. Ben de çözüm yolu arıyorum. Steam hesabına göndereyim dedim sadece Rus steam geçerli diyor. Şaştım kaldım, var mı bir yöntem bilen?
  • 1xbete baktım hocam yandex money sanırım kaldırmışlar paranının kaynağı ininal kartla para yatırmıştım 2 ay önce payeer para yatırmak için ama ordada rus pasaportu itediği için yatıramamıştım
  • Ben de bu şekilde bir sıkıntı yaşadım. yandex cüzdana kredi karttan para yüklerken herhangi bir bilgi istemedi fakat payeer hesabıma aktarmak istediğimde pasaport bilgileri istedi. Aşağıdaki linkte arkadaşın anlatımıyla (burdan o arkadaşa da çok teşekkür ederim) ad soyad bilgilerine cyrillic alfabesinden sallamasyon iki kelime girdim. pasaport bilgilerine ise

Numbers “45” – code of the Moscow city
    Numbers “02” – 2002, the year of passport issue
    Numbers “573482” – passport serial number.

formatında bir değer girdim. pasaport veriliş tarihine ise seri numarasında yer alan yıl ile uyumlu bir tarih girdim ve transfer gerçekleşti.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/yandex-money-rus-degilseniz-bir-kez-daha-duesuenuen.622296/

• quote:

Orijinalden alıntı: harunyes

Ben de bu şekilde bir sıkıntı yaşadım. yandex cüzdana kredi karttan para yüklerken herhangi bir bilgi istemedi fakat payeer hesabıma aktarmak istediğimde pasaport bilgileri istedi. Aşağıdaki linkte arkadaşın anlatımıyla (burdan o arkadaşa da çok teşekkür ederim) ad soyad bilgilerine cyrillic alfabesinden sallamasyon iki kelime girdim. pasaport bilgilerine ise

Numbers “45” – code of the Moscow city
    Numbers “02” – 2002, the year of passport issue
    Numbers “573482” – passport serial number.

formatında bir değer girdim. pasaport veriliş tarihine ise seri numarasında yer alan yıl ile uyumlu bir tarih girdim ve transfer gerçekleşti.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/yandex-money-rus-degilseniz-bir-kez-daha-duesuenuen.622296/
    Hocam deniyorum fakat onaylama için 24 saat içinde size dönüş sağlanacak deniliyor. Bir süre geçtikten sonra da reddediyorlar. Kesin bir çözümü yok mudur bunun?

• Ben ümidimi kestim o paradan halbuki ininal kartta yatırmıştım yandex money çok büyük hata yapmışım neyse şuanda hiçbir çözüm yolu yok
  • Bende pasaport onayında takıldım. Rus isimlerini çeşitli kombinlerle pasaport seri numaraları girdim girdiğiniz bilgiler yanlıştan öteye gidemedim.
  • Allah senden razı olsun kardeşim benim 2 gündür arıyordum sonunda oldu adamsın

• LastSavior L kullanıcısına yanıt

hocam lütfen yardım eder misiniz hesapta çok yüklü miktarda param kaldı alamıyorum her yolu denedim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.