Şimdi Ara

Yandaş medya algıya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sabah gazetesinde melih kose yazisi yazmis ulan sen spor adami falan degilsin sen ne amacliyosun

Geziyi yazmis,Aziz Baskan demis azizi savunmus,Ali koc hazirmi demis ? Sakami ya

Akp kanadi ali kocu sevmez Tayyipte azizi bagladi son 2 senede Aziz sirf yargitay korkusundan tayyibin yanindan ayrilmiyor bu son kale muhabbetleri falan bitti

En son kredi cekti rahat rahat mesela.Tayyipte azizi istiyor

Mart nisan aylarinda buralar karisacak Ali kocun ustune cok gidecekler eger mayista aziz secilirse ki hic ihtimal vermiyorum Fenerbahcenin iflasini verdigi gundur malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun şimdiden karalamaya başladılar 5-6 ay sonra Ali Koç hain ilan edilecek , burada dursun bu yorum.
  • Harbiden herkes ali koç un üstüne oynuyor, ne rezalet bi ülkede yaşıyoruz ya.

• Ali Koç'u taraftarın gözünde karalamaya güçleri yetmez.

Bu taraftar Ali Koç'tan daha çok kimseye bağlanmadı, kimseye umut bağlamadı. Alex bile dahil buna. Daha gelmeden herkesin gözünde kahraman oldu adam, gelir gelmez şampiyonluklar kazandırmasına da gerek yok.

Mayısta Aziz Yıldırım seçilirse Fenerbahçe'nin bugünü değil geleceği de kararır. Bunu bildikleri için yüklenecekler. Biraz aklı olan Fenerbahçeli Aziz Yıldırım'a oy vermeyeceği için doldurmuşlardır Gslisini Bjklisini oy kullanması için kulübe. Şu ülkede temizliğine adilliğine inandığım tek seçim sistemi kalmadı benim.

• Aziz yildirimdan ben bile biktim

Turkiyenin en buyuk kuluplerinden birinin baskani aziz yildirim ise o ulkede futbol felan ilerlemez

• Yandaş medya algıya başladı
  • Ali Koç adamdır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala Aziz Bey'in seçim kaybedebileceğini sananlar var

• Aziz Yıldırım sandalyeye ceketini koysa oyların %50 sini alıyor zaten şu an.
  • Aziz Yıldırım Fenerin gelecegidir ölene kadar kalmalı ki.Rekabet devam etsin GS-FB arasında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah azizle devam edersiniz

• aziz yıldırım aday olduğu sürece başka birinin kazanma şansı var mı ki?
  • Gitmesini çok isterim ama eğer diktatör aday olursa Ali Koç hikaye olur. Kimseye yerini bırakmaz biraz gözümüzü açalım, gerçekçi olalım.

• tayyip erdoğan, azizi eminim zerre sevmiyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I907

tayyip erdoğan, azizi eminim zerre sevmiyordur.

Araları iyi .Medya kaşınıyor o ayrı.

• Yandaş medya algıya başladı

yalnız bişey hatırlatmak istiyorum

3 teemmuz sürecinde yani 2011 yılında henüz cemaat-hükümet yolları ayrılmamıştı.

ve o dönemde bu taraftar hepsini karşısına aldı, ne hükümete ne cemaate kimseye boyun eğmedi.
    Kimse Fenerbahçeyi dizayn edemez
  • Melih objektif ve çok isabetli yazmış. Siyasi nefreti olan elbette tek taraflı düşünüyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.