Şimdi Ara

Yan Oda farklı evde kullanabilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir akrabamda digiturk var, o üyelik üzerinden yan oda alsak, cihazı ben kendi evimde kullansam sıkıntı çıkar mı ? en azından yarı yarıya ödemiş olurum..

Yani yan oda üyeliği yapılacak ben o cihazı alıp kendi evime götürüp izleyeceğim?

Bu şekilde kullanan var mı? Ya da bu şekilde farklı evlerde çalışır mı yan oda ?

tşkler.

• açıkcası bunu bende merak ediyordum bende dayımla ortak kullanmayı düşünüyorum yaza o peşin ödüyor benimkini de öder belki :P :D
  • oluyor hocam tabi yakalanırsan sıkıntı olabilir ama oluyor.Hatta yan odasını almanya'da kullanan bir arkadaş vardı bir aralar
  • Müşteri Temsilcisine başka evde kullanacam diyerek alan arkadaşım var
  • Yaklaşık 3 yıldır öyle kullanıyoruz. Sıkıntı yaşamadık. :)
  • Amacı ''yeter ki satış olsun'' olan bayilerin zaten bilgisinde olan ve sorun yaşanmayan uygulamadır.

Yasal olarak yaptırım haklarının da var olduğunu unutmamak lazım lakin ticari paket olmadığından dolayı pek umursamıyorlar
  • o zaman çanağı 7 dereceye çevirme vakti geldi demektir. Bilgilendirme için teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fedorac0re -- 20 Şubat 2017; 22:44:3 >
  • dt mh ile her konuşmamda cihazların bende olmadığını birinin babamda, diğerinin kayınpederde olduğu söylüyorum. Önemli değil diyorlar.

Sonuçta para ödeniyor.
  • Fiyatlandırma Yeni üyelik ile neredeyse aynıya geliyor mt ile görüşüp tam teyit alınız. Ana odada olan paketler yan odada olmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • giriş paketi + çocuk paketi ilk 4 ay 9.90 kalan aylar 26.90

arkadaşını getir kampanyasından 1 ay fatura düşecek..

9,90x4 = 40 + 26,9x8 = 216

toplamda : 256tl - 10 tl arkadaş getir kampanyası = 246tl senelik

4 ay dizi ve sporextra paketi de hediyesi var..

bu şekilde aldım tşkler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.