Şimdi Ara

Yamaha ve Yamaha Ybr 125 kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
0
Favori
198.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yamaha ve Yamaha Ybr 125 kullanıcıları burda buluşalım isterseniz.Sorunlar ve paylaşmak istediğiniz konular olabilir.
    otomobil bölümündeki gibi bir Yamaha takımı kuralım diyorum

Fiyatı: 3.300 Ytl(KDV+Ötv dahil)

Teknik Özellikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fetih -- 18 Ekim 2006; 0:06:25 >

• selam,
    bende 2005 model ybr 125 var, henuz 1 sene dolmadan motorumu satmaya karar verdim.
    Motorumdan cok memnunum, bir sorun veya ariza cikarmadi zaten arastirip, bilincli bir sekilde yamaha ya yonelmistim.
    Benim, satma nedenim: Istanbul'da motosiklet kullaniminin cok tehlikeli olmasi yuzunden.
    Ana yol veya ara yol hic fark etmez, otomobil suruculeri motosiklet kullanicilarini kaale almiyor hatta bazilari ozellikle motosiklet kullanicilarinin ustune ustune suruyor arclarini.
    Ben yamaha 125 kullanmaktan cok zevk aldim, zaten ilk motorumdu. Yeni baslayan arkadaslara da ybr 125 i tavsiye ederim. Bakim 25-30 YTL, lastik 40 YTL, yillik vergisi 60 YTL, 100 km de 2,5 lt benzin harciyor...yani goruldugu gibi cok ekonomik bir alet.
    Bu yazi, bir satis ilani degildir, yalnizca, durumun henuz farkinda olmayan, tecrubesiz ve bilincsiz arkadaslari elimden geldigince uyarmak istedigim bir yazidir.
    Sonuc: Motosikleti cok seviyor ve mutlaka binmek istiyorsaniz:
    1- Yavas kullanin
    2- Tamtechizatla yola cikin (kaliteli kask-dizlik-mont vb...)
    3- Yolda giderken, tamamen yola ve yakin duran arabalara konsantre olun
    4- Sakin gaza gelip, baska bir motorlu aracla yaris yapmayin.
    5- Motora, kendiniz icin, zevkiniz icin binin, bir baskasina hava atmak veya ona ders vermek icin degil.
    Herkese, kazasiz belasiz gunler diliyorum, saygilarimla...

• team yamaha iyi olur
  • bende motor alcam ya çok istiyorum ama hakkaten istanbulda çok zor ve tehlikeli zaten ailemde pek sıcak bakmiyo ama bu sene odtüyü filan kazanırsam bi yamaha filan almayı düşünüyorum

iyibi motrun fiyatı ne kadardır? hani şu yamaha kawasaki türünde olanları diorum
  • ybr şu anda 3.350 ytl
  • quote:

Orjinalden alıntı: sonix!

ybr şu anda 3.350 ytl

bugün sordum 3.100 ytl dediler(ankara)
  • bu benim ybr

• quote:

Orjinalden alıntı: sonix!

Yamaha ve Yamaha Ybr 125 kullanıcıları burda buluşalım isterseniz.Sorunlar ve paylaşmak istediğiniz konular olabilir.
    otomobil bölümündeki gibi bir Yamaha takımı kuralım diyorum

dedıgın ıyı olur dostum bır yamaha takımı olsa hıcte fena olmaz yanı
  • yamaha kullanıcaları olark bu işi sürdürelim
  • sonix motor güzelmiş kazasız belasız kullan..
  • sağol arkadaşım ama o eski haliydi.

• Şimdi daha güzel olmuş

Bi ikna edebilsem bizimkileri.Bende almak istiyorum.Araba sürmekten çok daha zevkli motor..Bi anlatabilsem derdimi Alsam evlatlıktan reddedecekler
  • zamanı gelince olur inşallah
  • Gelmiş geçiyo hocam
  • sonix!
    gösterge lambalarını nasıl mavi yaptın?
    içindeki lambalar yoksa park lambası mı bunların?
    benim dayı oğlunda da kırmızı ybr var
    eğer öyleyse ona da kırmızısından takarız
  • göstergeyi panelini tutan 4 somun var.alt tarafta .onları söküyoruz.kapağını çıkartıyoruz ve 3-4 tane yuvarlak lamba yuvalarını bulup lambaları çıkartıyoruz.oto aksesuar veya motor parçaları satan yerden istediğimiz renkte led lamba alıyoruz.bire bir uyuyor zaten.mavi,kırmızı,beyaz renkleri var.led lambaları söktüğümüz eski lambaların yerine takıp bi denemeden sonra yeni renkli gösterge panelimiz hazır olmuş oluyor.
  • sonix, senin ybr nin son hali bi kenara ilk halide çok güzel, ben biraz motorcuları dolaştım ama siyah ybr bulamadım..
    bu arada kararım kesinleşti, bende bir ybr 125 alıyorum.. siyah renk olacak ve seninkisi gibi öndeki rüzgarlıkmıdırsüslükmüdür nedir o şey olmayacak.. sanırım alırken istersen o parçayı çıkartıyorlar.

ankarada olan arkadaşlar, rebel hocam bana da bir ybr ayarlıyalım, burda ucuz nerde satarlar, nerelere gideyim,....
  • rüzgarlık dediğin aparat Kafa grenajı olarak geçiyor.şehiriçinde pek fazla işe yaramasada.uzun yollarda çok iyi oluyor.rüzgarı kestiği için daha rahat gidiyorsun.bende şehiriçinde kullandığımdan ve sport görüntüyü bozduğundan çıkardım.

siyah rengin stoğu az.Antalyada yoktu.bu yüzden antalya ya 120 km uzaklıktaki bir ilçeden aldım.Antalya da en az siyahtan var.2.el piyasası diğer renklere göre daha iyidir.
  • 1.90 boy halen daha sorun olacakmış gibi geliyor bana..
  • motorların boyu yaklaşık aynıdır
    off road ,cross tip motorların yüksekliği daha fazladır.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.