Şimdi Ara

Yamaha ve Yamaha Ybr 125 kullanıcıları (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
0
Favori
198.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
    2015 yazında Gürcistan'a geçmek için Rusya gümrüğünde sıra beklerken Eduardo isimli bir genç bir arkadaşla tanıştım.
    Kendisi Rusya'nın Tataristan şehrinden yola çıkıp Gürcistan ve Türkiye üzerinden İtalya'ya gidiş dönüş geziye çıktığını anlattı.
    Motosikleti Yamaha YBR 125 idi ve şiştiğinden, mola vermesi gerektiğinden bahsetmedi.

Yamaha ve Yamaha Ybr 125 kullanıcıları

Ayrıca Gustavo ve Elke'nin iki tane Yamaha YBR 125 ile yaptıkları Dünya turu ise tam bir efsanedir:
    Dünyanın iki ucunu, Arjantin ve Avustralya’yı 125 cc lik motosiklet üzerinde birleştiren binlerce macera dolu, 40 ülke, 5 kıta ’lık yolculuk.

Başlangıç: 22 Aralık 2003
    Varış: 18 Nisan 2009

Gustavo & Elke, Türkiye, Çatalzeytin-Sinop:

Yamaha ve Yamaha Ybr 125 kullanıcıları

Siteleri:http://re-moto.com/

• ramcoxx R kullanıcısına yanıt
    Slm dostum. Bende burada yeniyim, sadece sana yardımcı olabilmek adına üye olduk v.s. 125'lik cg motosikletlerde ben bizzat test ettim, en çok devire bana kalırsa honda titan es 2003 veya 2004 diyorum. Ben ybr 'yi de honda yı da bizzat yıllarca kullandığım için söylüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Motorumda 3 gundur gecmeyen motor ariza lambasi sari yaniyor. Gani motoru ilk calistira akken kontagi takip cevirince sari motor isigi yanip sonra sonuyor ya. Iste o sonmedim bazen direk baslangicta, bazen 2km gittikten sobra yaniyor.

Motor sanki cok isiniyor da ondanmis gibi geliyor ama bilemedim.

2014 ybr 125 esd. 23.000 km'de. Yag degisimine henuz 1.000 km var. En son Motul 5100 10w40 yag kullanmistim. Sizce neden olabilir?

• Arkadaslar merhaba. 2004 ybr min gosterge saati bozuldu. Yenisini aldim taktim. 5 li jak birbirine uyuyor fakat diger 4 kablo nun renleri ile motordaki kablolarin renkleri farkli nasil uydururuz?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.