Şimdi Ara

yamaha v-359amfiye hoparlor yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.estore.com.tr//product.asp?sku=EK05155&dept%5Fid=43022009&bid=&mscssid=P11NH2NF7ESV8P50XMFELHWM649GCSTA

uzun uzun dusundukten sonra komple sıstem yerıne amfısı ayrı hoparlorlerı ayrı bır sıstem kurmaya karar verdım..forumda ovguyle bahsedılen yamaha amfılerden v-359 model amfı satın aldım..
    simdi sızden rıcam bu amfıye uygun 300-400ytl arası hoparlor sistemi almak ıstıyorum..
    haftaya eve gıdıcem nolur yardım yılbası gecesı doya doya dınlemek ıstıyorum..

saygılar...

• 400 ytl ye 5.1 hoparlörleri mi satın alacaksınız yoksa sadece ön hoparlörlerimi?Önerim önce bir çift kaliteli ön hoparlör alın, ardından 5.1 e tamamlayın.
  • bence 400-500 ytl arası bir fiyata front hoparlör almaktansa biraz daha bekleyip iyi birşey almayı tercih ederim ...

haa illa ben yılbaşı gecesi birşeyler dinlemek istiyorum dersen sony mf-450 al ... 2 adet front 240 ytl başlangıç için sana mükemmel bir ürün olur
  • herhangı bır fıkrım yok yanı 5.1 yada baska bısey hangı sekılde daha iyi performans alabılıceksem onu kurayım dıyorum..
  • Ya bende bilgisayar abağlamaktan vazgeçtim ses sistemini zaten oLmuyomuş.Şimdi bende bu amfiden alsam yanınada vestelin 5+1 pasif ses sistemini alsam sizce nasıl olur.İyi olmaZ biliyorum ama imkan bu.Gönül wharfedale almak istiyor ama malesef bilgisayar aldığımdan dolayı o kadar para veremeyecem.Sizce bu hoparlörler nasıl yaklaşık 120 ytl ye alıcam.Bu paraya değer değil mi??Ve bu amfiyle bu hoparlörler sizce sony ev sinema setleri gibi olur mu??Mesela sf 1000 modeli gibi olur mu amfinin etkisiyle.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FletneR_ -- 24 Aralık 2006; 16:05:16 >

• Belki ararsan daha ucuza da şu linkteki sistemi bulabilirsin ki, 359 ile işini gayet güzel görür.Komple de bir sistem olmuş olur.

http://www.estore.com.tr//product.asp?sku=EK05689&dept%5Fid=43015000&bid=&mscssid=6HUTJMV5B0S99MH94UBPC1C2THNH38N9
  • quote:

Orjinalden alıntı: zapatero

Belki ararsan daha ucuza da şu linkteki sistemi bulabilirsin ki, 359 ile işini gayet güzel görür.Komple de bir sistem olmuş olur.

http://www.estore.com.tr//product.asp?sku=EK05689&dept%5Fid=43015000&bid=&mscssid=6HUTJMV5B0S99MH94UBPC1C2THNH38N9

Ama 400 ytl verecek olsam zaten birtakım 8.4 alırım.Ben üstteki sistemi fiyat bayağı uygun diye almak istiyorum.Yani f/p oranı iyi geldi.Belki amfiye yakışmayacak ama yapacak fazlada bişey yok sanırım.

• Arkadaşım kusura bakma serhat_19 a yazmıştım ben bunu.
  • kardesım cok tesekkurler emegıne saglık ılgılendıgın ıcın 1-2gun ıcınde urunu sıparıs edıcem..artık kurduktan sonra yorumlarımı yazarım..allaha emanet olun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.