Şimdi Ara

YAMAHA R-S202D stereo amfi receiver ve bluetooth

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu stereo reciever amfiyi (bluetooth lu) efsane cumartesi fırsatından hepsiburada dan aldım..
    26 yıllık A-229 pioneer amfim artık emekli oldu. hoparlörlerinden 10 yıldır cızırtı geliyordu. yağlayıcı sprey sıkınca geçiyordu ama artık sprey de fayda etmeyince, dedim ki amfiye gerek yok artık..çünkü evde avr de var

fakat pioneer vsx-832 ve magnat kule hoplar stereo amfi tadında müzik veremiyor.
    cs-3070 hoparlörleri de ıskartaya çıkarmaya kıyamadığımdan, radyolu, bluetooth lu bu yamaha stereo amfiyi aldım..

whathifi 4 yıldız vermiş, yorumu yazan kişi parasını fazlası ile hak ettiğini yazmış. güvendim ve aldım..Amazon.de de 4.5 yıldız
    bugün kurup 20 küsür yıllık pioneer kaset çalar ve cd çalarımdan mükemmel ses alınca aldığıma çok sevindim.
    radye çekişi fazlası ile tatmin edici avr radyosundan daha iyi çekiyor. ülkemizde maalesef yaygınlaşamayan DAB+ radyoyu da destekliyor.. sony z5 telefonumdan bluetooth ile müzik rahatça dinleyebildim.. 10 kadar fm radyo ayarladım.

amazon.de fiyatı 1200 tl ve buraya gönderim yok.. Türkiye de 2200 civarı, şu anda hepsiburada da 1419 TL (6 taksite kadar)
    1399 a ise receiver olmayan normal amfide mevcut.

sesi temiz ve abartısız.. emekli pioneer la kıyaslayınca aşağı yukarı aynı sesi aldım, belki çok çok az bass ı azdır ama bass ve tiz 0 da dinliyorum.. yarın birgün 2.5mm2 lik hama kablo alacağım.

hesaplı amfi isteyene tavsiye ederim..
    aslında gönlüm usb girişi olan ve usb den mp3 çalabilen bir modelden yana ama bütçe meselesi fiyat 4000 tl ye dayanıyor..
    nasıl olsa bluetooth ve cep telefonu ile o işi yapabiliyoruz..

yada bu amfiye ilave şu aralar 2000 tl olan usb den de müzik çalabilen network player veya 5 li cd çalar eklenebilir. ilerde bu cihazlardan birini almayı düşünüyorum.
    music cast NP-S303 VEYA CD-C600

tek sevmediğim tarafı biraz fazla yüksek(kalın) madem bu kadar büyük ön panel yapıyorsun ekran biraz daha büyük olabilirdi. yada tersi ekran küçükse daha alçak-ince olabilirdi. ses hariç, çevirmeli düğme olmayışı belki bir avantajdır.. bunu zaman gösterecek..
    kumandası her işi yapıyor, aynı zamanda yamaha cd çalarla da uyumlu..
    6 lı pioneer cd çalarım bozulursa 5 li yamaha almayı düşünebilirim.. aslında o da şu anda oldukça hesaplı.

https://www.hepsiburada.com/yamaha-rs-202d-stereo-receiver-p-HBV00000E3M4A

https://europe.yamaha.com/en/products/audio_visual/hifi_components/r-s202d/index.html

YAMAHA R-S202D stereo amfi receiver ve bluetooth

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 28 Kasım 2019; 23:0:50 >

• Merhabalar.

Bu aletle Wharfedale Crystal 30.4 iki adet kule hoparlörü çalıştırabilir miyim acaba? Hoparlörlerin özellikleri şöyle:

• Frekans aralığı : 40Hz - 24.KHz

• Maksimum duyarlılık : 87 dB

• Nominal empedans : 6 ohm

• Tavsiye amplifikatör gücü : 25 W - 150 W

• Üst frekans sürücü : 1 x 25 Mm soft dome

• Orta frekans sürücü : 1 x 17 cm

• Alt frekans sürücü : 1 x 17 cm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayirli olsun

• gangoverdose kullanıcısına yanıt
    Çalışır elbet ama wharf lar biraz serttir. 17 cm kon ile ne kadar iyi bas alabilirsiniz emin değilim..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kampanyaya yetişemedim zaten, fiyatı normale çekmişler.

Bugün 1419 tl tekrar..
    Takip edin almaya niyetiniz varsa düşüyor bakın

• mdmrx M kullanıcısına yanıt
    Bu cihazı TV’ye bağlayabiliyor muyuz? Optik giriş göremedim ama yardımcı olabilir misiniz?

Optik giriş yok.. Daha üst modellerde var.. Bluetooth varsa tv de bağlanır ama emin olmak lazım bazı cihazlar alıcı değil vericidir. Tv alıcı ise amfide alıcı eşleşemezler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 5 Aralık 2019; 12:43:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.