Şimdi Ara

yamaha rxv-361 e uygun hoparlör tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yamaha rxv-361 e uygun kullanabilecegimiz hoparlör tavsiye ve tecrubelerinizi benimle paylasırmısınız forumda arastırdım pure acustıc ve tannoy markalar kulanilmiş genelde benimde orta halli izmirde bulabilecegim marka ve onerileriniz nelerdir.

• Kendimin kullandığı wharfedale diamond9 ya da diamond8 serisi olabilir.
  • kardes ilk once ilgilenip cevap yazdıgın icin tesekkurler. wharfedale 8 yada 9 nasildir performansları sinema agirlikli bir hoparlormudur muzik performansı nasildir bas agırlıklımıdır bunların ayrıca fiyatları ne kadardır ve nerden temin edebiliriz
  • Diamond 9.6 fiyat/performans olarak tektir. Tecrübeli kulaklar tarafından hem müzik hem sinema performansı takdir edilir. Bass konusunda da oldukça güçlüdür. Mesela ben şu anda sistemi sub'sız kullanıyorum. Nette arama yaparsan bahse konu bu hoparlörler hakkında birçok yorum ve de nereden alabileceğin konusunda bilgi edinirsin. En son 729$ olarak biliyorum. Peşin alımlarda %20 forum indirimi uygularlar. Adres aşağıda...
    prokare
  • ben dün ymaha bi sub dinleme şansı buldum ...basslar çok tak taktı iidğeildi sanki....3 tane kocaman sub vardı yamnmaha dükanın içinde bass sesi duyulmuyodu....nilmiorum bana öle geldi
  • 729$ cok aşar beni ytl deseydin olabilirdi.ama $ + kdvside vardır bunun üfff saolasın kardes arastırmaya ve daha farkli marka ve uygun bişey lazim bana önerilerinizi bekliyorum.
  • Bütçen nedir?
  • slm wharfedale atlantic 400 =300 ytl atlantic center=165 ytl atlantic sur 100 =150 ytl bu fiyatlara kdv dahildir bu hop takımı senin anfinle bayağı iyi uyum sağlar 9 serisi senin anfinle uyuşmaz bu sefer anfiyi değiştirmek zorunda kalırsın ben wharfadale bayisiyim tecrübelerimize güven

quote:

Orjinalden alıntı: cekool

729$ cok aşar beni ytl deseydin olabilirdi.ama $ + kdvside vardır bunun üfff saolasın kardes arastırmaya ve daha farkli marka ve uygun bişey lazim bana önerilerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kursad_75

Bütçen nedir?

max 700 ytl
  • quote:

quote:

Bütçen nedir?

max 700 ytl

bu bütçeye center ve surroundlarda dahilmi yoksa sadece frontlar içinmi
  • hepsi dahil center,sorround,front. farkli markalardan olusan toplama bir set olacak herhalde arastırmaya devam.
    quote:

Orjinalden alıntı: machiner.

quote:

quote:

Bütçen nedir?

max 700 ytl

bu bütçeye center ve surroundlarda dahilmi yoksa sadece frontlar içinmi
  • bu yamaha rx-v anfiyi kullanan yokmu ? hangi hoparlörlerle iyi ses alirim tecrubelerinizi bekliyorum.
  • RX-V 457 Kullanıorum ..Jamo takımlarla..Memnun değilim...Ama senin istediğin fiyatlarla ancak Quadral falan filan olur ..Aşağıya bir link attım..Bu takım fena değil senin istediğin fiyata da yakın..bir incele derim..O da bir süre sonra seni kesmez..bende olduğu gibi..sonra sub dan başlarsın değiştirmeye ..ben şimdi 800 ytl lik Definitive sub alıcam sadece..sonra da frontlar falan derken tüm hoperlör sistemi değişmiş olacak..Sub olarak Definitive bak..ki ben öyle yapacağım..

hayırlı kandiller...

http://www.teknolojimagazasi.com/index.php?p=show&pid=17031&k_id=814

• urdan arkadaşın dediği seti bilmiyorum.ama quadrall'ada bakabilirsin forumda bu amfiyle pure acustic kullanan arkadaşlar var.topicleri de vardı hatta araştırırsan bulabilirsin onlar memnundu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: urdan1907

RX-V 457 Kullanıorum ..Jamo takımlarla..Memnun değilim...Ama senin istediğin fiyatlarla ancak Quadral falan filan olur ..Aşağıya bir link attım..Bu takım fena değil senin istediğin fiyata da yakın..bir incele derim..O da bir süre sonra seni kesmez..bende olduğu gibi..sonra sub dan başlarsın değiştirmeye ..ben şimdi 800 ytl lik Definitive sub alıcam sadece..sonra da frontlar falan derken tüm hoperlör sistemi değişmiş olacak..Sub olarak Definitive bak..ki ben öyle yapacağım..

hayırlı kandiller...

evt ilk once sana tesekkur ederim ilgilenipte cevap yazdigin icin quadralların performansını bilmiyorum acaba nasildirlar dinlemeden almakta istemiyorum bak mesela sen memnun degilmişin sende dinlemeden mi aldin? jamoları ......... birde cok asırı pahali bu hoparlörler sanki altından uretilmişler gibi nedendir bilmem markamı işcilikmi tavsiyeler icin saol seninde gecmiş kandilin mubarek olsun kardesim saol saglicakla kal.

• jAMO LARDA KALİTE ANLAMINDA BİR SIKINTIM YOK ASLINDA SADECE SUB ÇOK KÖTÜ..O DA UCUZ ZATEN...SENİN ANFİN ÇOK GÜZEL...STEREO SU DA İYİ FAKAT SEN İYİ BİR STEREO SES ALMAK İÇİN FRONTLARDA ÖZEN GÖSTERECEKSİN..AMA DEDİĞİN BÜTÇEYLE DE SADECE FRONTLAR ALINABİLİR..QUADRALLARI DİNLEDİM FENA DEĞİL...ÖDEDİĞİN DEĞERİ KADAR KALİTESİ VAR..AMA SUB SEÇİMİNDE ÇOK DİKKATLİ OL..PİŞMAN OLURSUN..PARAN YOKSA BEKLE SUB I SONRA AL...BENİM 3 AY SONRA DEĞİŞTİRMEK ZORUNDA KALMA...SAĞLICAKLA KAL...
  • Linkteki Jamo lara baktınmı?Sun hediyeli falan...Ama açık söliim ben rengini sevmedim...Fiyat iyi yalnız...

• quote:

Orjinalden alıntı: urdan1907

Linkteki Jamo lara baktınmı?Sun hediyeli falan...Ama açık söliim ben rengini sevmedim...Fiyat iyi yalnız...

evt baktım bende begenmedim.dedigin gibi fiyat iyi ama rengi dizaynı falan kotu gibi duruyor.sub. suan icin dusunmuyorum daha sonra belki ucuz yollu 2 .ci el bulursam bakarım.suan icin ilk front dusunuyorum komple setlere baktıgımızda ya renk uyumu kotu yada performansı bu qudralın siyah rengi de yokmuş.peki dedigim bu butceye(700ytl) hangi frontları önerirsin. bende bakıyorum arastırıyorum ama iyi bir front almak icin 1000ytl den yukarılara dogru cıkıyor buda beni aşiyor acıkcası front icin max 500ytl sorround ve center icn ise 300 benim butceme uygun simdilik aslinda bu bile bana gore cok ama iyi bir ses almak icin biraz paraya kıyacagız gibi gozukuyor.birde bu anfinin turkce kullanım klavuzu yok onu nerden bulabiliriz. nette arastırdım ama bulamadim

• pure acoustics dream 77 veya QX900.saygılarımla
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.